Louis Vuitton atklāj $1000 vērtas bezvadu earbuds

Ir dažādu tipu austiņas, tās kuras koncentrējas sniegt pēc iespējas augstāku skaņas kvalitāti, taču ne vienmēr ir vismodernākā izskata, un tad ir austiņas, kuras veidotas street-wear stila atspoguļošanai. Ja tu vēlies ko elegantāku ar iespēju to lepni parādīt publikai, tad Louis Vuitton austiņas varētu būt tieši tas, ko tu meklē!

Uzņēmums beidzot atklājis savas jaunākās Horizon austiņas, kuras taisītas uz pagājušogad izlaistā Master & Dynamic MW07 Plus austiņu modeļa bāzesun, iespējams, tāpēc izskatās samērā redzētas. Šī nav pirmā reize, kad Louis Vuitton un Master & Dynamic strādājuši kopā.

Kompānija arī iepriekš bija laidusi klajā earbudus, kas balstīti uz MW07, taču šīs jaunās Horizon austiņas ir balstītas uz jaunāko MW07 Plus modeli. Eearbudi piedāvās līdz pat 10 stundu ilgam klausīšanās laikam, kā arī nāks komplektā ar unikālu uzlādes ietvaru, kas var pagarināt to izmantošanau vēl par 20 stundām. Tas nozīmē, ka kopumā jums vajadzētu būt iespējai izspiest līdz pat 30 stundu klausīšanās garumam, taču vēsturiski zinām, ka kompāniju solītie skaitļi realitātē bieži atšķiras.

Horizon austiņas būs ievērojami dārgākas par MW07Plus modeli un to cena būs $1090. MW07 austiņas tiek slavētas kā vienas no labāk skanošajiem bezvadu earbudiem, tāpēc, ja cena nebiedē, ir vērts tās apskatīties un varbūt arī iegādāties.

MW07 Plus austiņu prezentējošais video.

Avots: Uergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt