YouTube Music testē ‘Ask for Music’ MI funkciju 

Ar MI funkciju YouTube Music ļaus lietotājiem atrast dziesmas, izmantojot balss komandas, radot dabīgas sarunas efektu. 

YouTube Music izmēģina mākslīgā intelekta (MI) darbinātu funkciju – Ask for Music. Ar tās palīdzību lietotāji spēs meklēt dziesmas, izmantojot verbālas uzvednes un balss komandas. Būs arī iespēja meklēt, aprakstot mūzikas video vai vaicājot pēc dziesmām, kas līdzīgas kādai citai vai kādam māksliniekam. Salīdzinot ar esošo balss komandas meklēšanu, MI darbinātā funkcija pēc dabas liksies dabīgāka. Kā arī – gaidāms, ka jaunums aizstās esošo variantu.

Norādes uz funkciju atrada Android Authority YouTube Music Android lietotnē (7.06.53) versijā. Kodā iekļauts arī brīdinājums, ka MI ģenerētās atbildes ir eksperimentālas.

Jaunums varētu būt papildinājums MI ģenerētā atskaņošanas saraksta attēla funkcijai, kas šobrīd ir vienīgais pakalpojumā esošais mākslīgā intelekta rīks.

Lai gan par to vēl nav oficiāli paziņots un nav zināms, kad tā tiks izlaista, iespējams, lietotāji to varēs izmantot jau drīz. YouTube Music lietotne varētu arī iegūt jaunu palaišanas animāciju – gluži kā YouTube lietotne.

Agrāk platforma saņēma funkciju, kas ļauj atrast dziesmu pat, ja nav zināmi vārdi vai nosaukums. Tā dēvēta “hum to search” jeb “dungo, lai meklētu”. Ar jauno funkciju platforma ļauj lietotājiem atrast vēlamo dungojot, svilpojot vai dziedot melodiju. 

Avots: BusinessStandard

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt