Dyson iesniedz patentu par robotiem, kas varētu tīrīt kāpnes un atvilktnes

Premium putekļu sūcēju uzņēmums Dyson ir patentējis robotu dizainu, kas izskatās, ka varētu uzkāpt pa pakāpieniem un tīrīt kāpnes, un atvērt atvilktnes. Nav skaidrs, vai publicētie patenta dizaina paraugi ir paredzēti gaidāmajiem produktiem vai idejām, kuras paredzēts reģistrēt kā uzņēmumam piederošas. Bloomberg ziņo, ka Dyson robotikas nodaļa ir strādājusi pie robota, lai mijiedarbotos ar citām sadzīves tehnikas ierīcēm. Pagaidām vēl nav skaidrs, kāds varētu būt šis produkts.

Apvienotajā Karalistē 1. septembrī publicētie patenti parāda divus dizainus: “robotizēta ierīce ar trīs riteņiem un roku”, kas spētu uzkāpt uz pakāpieniem un tīrīt tos, un “robota roka”, kas patenta skicēs tur krūzi.

Vairāki simti patentu ik dienas tiek pieteikti tehnoloģiju nozarē, bet liela daļa no tiem, protams, nekad netiek īstenoti. Bloomberg atzīmē, ka Dyson ir iesniedzis patentu pieteikumus par visu, sākot no “zobārstniecības ierīces”, kas atgādina elektrisko zobu birsti, līdz gaisa attīrīšanas/austiņu ierīcei.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt