Tiek lēsts, ka Apple iPhone SE 2 cena varētu būt $399

Apple produkti nekad nav bijuši lēti. Šķietami lētākus modeļus, kā piemēram, iPhone XR un iPhone 11, daudzi joprojām nevarētu uzskatītu par ,,lētiem”. Tomēr gaidāmais Apple iPhone SE 2 (saukts arī par iPhone 9), salīdzinājumā ar citu modeļu cenām, varētu ietilpt budžeta kategorijā.

Tas ir saskaņā ar Fast Company ziņojumu, kurā apgalvots, ka gaidāmā modeļa cena varētu būt $399 . Lai gan tas joprojām ir dārgāks nekā daudzi citi budžeta kategorijas viedtālruņu modeļi, pēc Apple standartiem tas ir salīdzinoši lētu. Ziņojumā tiek piebilsts, ka modeļa ražošanas process rit pilnā sparā, un martā mēs varētu sagaidīt oficiālu modeļa atklāšanu.

Mēdijos jau kādu laiku izskans skaļi paziņojumi par to, ka kompānija strādā pie 2016. gada iPhone SE nākamā modeļa izstrādes. Pirmā iPhone SE modeļa cena arī bija $399. Runājot par specifikācijām un dizainu, mēs esam dzirdējuši baumas, ka par modeļa bāzi, iespējams, ņemts iPhone 8, kas tika izlaists pirms pāris gadiem. Varbūt šī iemesla dēļ, kāds varētu uzskatīt ierīci par ,,novecojušu” jau pirms tā iznākusi.

Taču tas nenozīmē, ka ierīce jekādā veidā nepildīs savas funkcijas, gluži pretēji, skaidrs, ka ierīce paredzēta klientiem, kuriem viedtālruņa cena ir galvenā prioritāte. Apple iepriekš guvis ievērojamus panākumus ar iPhone XR un iPhone 11, kas visdrīzāk pamudināja uzņēmumu vēlreiz pārskatīt iPhone SE projektu.

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt