Ierīces Tehnoloģiju jaunumi

Vai jaunajiem iPhone būs 120 Hz OLED displeji?

Pēc nepilniem diviem mēnešiem Apple prezentēs savu jauno iPhone viedtālruni. Ik gadu šie viedtālruņi pārsteidz ar iepriekš citiem viedtālruņiem vēl neredzētām funkcijām un  tehnoloģijām. Jau pirms paziņošanas par jauna viedtālruņa iznākšanu, tiek plaši diskutēts par iespējamām jaunajām priekšrocībām. Arī šogad klīst baumas par dažām detaļām, ko varētu sagaidīt jaunajā iPhone. Viena no tām varētu būt 120 Hz OLED displejs.

Nesen TechSpot, tehnoloģiju ziņu portāls, ziņoja par iPhone kameras sistēmu, kas varētu parādīties 2020. gada modeļiem. Šonedēļ portāls min, ka noplūdusi informācija par ierīču displejiem.

Viens no pirmajiem, kas viedtālruņu tirgū ienesa 120Hz displeju, bija spēlēm paredzētais Razer viedtālrunis. Tajā pašā gadā Apple tādu pašu displeju piešķīra iPad Pro modeļiem, nosaucot to par ProMotion tehnoloģiju, kas nodrošina līdz par 120Hz attēlu atjaunošanas biežumu, kas regulējas atbilstoši tam, kas notiek uz ekrāna.

OLED displeji gandrīz visos nesenajos viedtālruņos ir bez šīs tehnoloģijas. Ievērojami izņēmumi ir OnePLus 7 Pro ar 90 Hz Fluis AMOLED displeju un Asus ROG Phone 2, kam ir 120 Hz OLED displejs.

Baumas liecina, ka Apple saviem nākamā gada jaunajiem iPhone varētu piedāvāt ko līdzīgu. Uzņēmums saviem vadošajiem viedtālruņu modeļiem jau ir veicis pāreju uz OLED ekrāniem un 2020. gadā tiem varētu piedāvāt arī ProMotion tehnoloģiju.

Avots: TechSpot

Līdzīgi raksti

Atbildēt