Gucci Roblox spēlē uzbūvējis pilsētu

Gucci savu klātbūtni Roblox padara mazliet pastāvīgāku. Modes zīmols jau agrāk sadarbojies ar Roblox spēli, lai virtuālajā pasaulē uz brīdi izveidotu dārzu, bet nu izlēmis izveidot ko patstāvīgāku – veselu pilsētu, ko nosaucis par Gucci Town. Pilsētai ir centrālais dārzs, kas savieno kopā dažādus laukumus, ieskaitot vietu mini spēlēm, kafejnīcu un virtuālo veikalu, kur spēlētāji, protams, var iegādāties virtuālos modes dizainera apģērbus un aksesuārus savam spēles tēlam.

Gucci apgalvo, ka pērn dārzu apmeklēja vairāk nekā 20 miljoni spēlētāju, neskatoties uz to, ka tas bija pieejams tikai divas nedēļas, un sagaida, ka jaunā pilsēta laika gaitā tiks paplašināta un attīstīta. Modes zīmola pārstāvis ziņu portālam The Verge min, ka dārza un nu pilsētas izveides mērķis vienmēr ir bijis veidot kopienu spēlē. Pilsētas attīstība un tās ekosistēma tiks veidota, sadarbojoties ar spēles satura veidotājiem, sniedzot dažādas idejas un priekšlikumus par tās vīziju.

Iespējams, ka šāda sadarbība var šķist visai interesanta, taču spēļu un modes zīmolu sadarbības nav nekas jauns. Patiesībā vairāki pasaulē plaši atpazīstami modes zīmoli jau ir piedalījušies līdzīgās sadarbībās, tostarp Balenciaga ar Fortnite, Burberry ar Honor of Kings un Longchamp ar Pokémon Go.

Avots: The Verge

Attēlu avots: Roblox

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt