Roblox būs pieejamas Meta Quest virtuālās realitātes ierīcēs

Uzņēmuma Meta bloga ieraksts liecina, ka tuvākajās nedēļās Quest virtuālās realitātes ierīcē būs pieejama populārā spēle Roblox. Šo Roblox Quest versiju varēs izmēģināt Quest 2 un Quest Pro īpašnieki. Meta apgalvo, ka spēle būs pieejama arī Quest 3 ierīcēs.

min, ka Roblox katru dienu spēlē vairāk nekā 66 miljoni lietotāju, tādēļ nevar sagaidīt, kad spēle būs pieejama Quest ierīcēs. Sākumā tā būs atvērtā beta versija, kas ir lieliska iespēja Roblox izstrādātāju kopienai optimizēt savas esošās spēles Quest un iegūstot atsauksmes un ieteikumus no spēlētāju kopienas. Tas nozīmē, ka izstrādātāji varēs eksperimentēt un mācīties par virtuālās realitātes iespējām pirms spēle būs gatava pilnvērtīgai izlaišanai Meta Quest veikalā.

Spēlē šobrīd ir iespēja izvēlēties starp vairāk kā 15 miljoniem aktīvajām pasaulēm jeb spēļu istabām, kuras veidojuši paši spēlētāji. Quest spēles versija atbalstīs Cross-platform Play, kas ļaus saglabātās spēles spēlēt gan viedtālruņos, gan Xbox, gan turpināt datorā vai Quest.

Spēle būs pieejama no 13 gadiem. Vecāki var izmantot esošos Meta Quest vecāku uzraudzības rīkus, lai palīdzētu atlasīt savai ģimenei piemērotu saturu.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt