Xbox Game Pass jaunumi šajā mēnesī

Xbox konsole

Garlaicīgākām dienām noderēs šis saraksts ar Xbox Game Pass spēlēm, kas tika izlaistas 2024.gada martā. Šeit ir visi jaunumi!

Var būt diezgan grūti sekot līdzi visām ienākošajām un aizejošajām lietām Xbox Game Pass pasaulē, tāpēc esam sagatavojuši šo noderīgo ceļvedi, lai sniegtu pārskatu par aktualitātēm!

Xbox Game Pass 2024. gada marta spēles

Warhammer 40,000: Boltgun (5.Marts)

Spēlētāji ieņem karavīra lomu, izmantojot ikonisko Boltgun. Intensīvās cīņas prasa ātru reakciju un precīzitāti, piedāvājot aprīkojumu un uzlabojumus. Šīs spēles dinamika un ātrums piedāvā aizraujošus piedzīvojumus, sniedzot adrenalīna piesātinātas kosmiskās cīņas galaktikas plašumos. Šī spēle pieejama uz konsolēm un datoriem.

Paw Patrol World (7.Marts)

Sagatavojies izmantot savas ķepas, lai glābtu dienu šajā darbības/piedzīvojumu spēlē, kas balstīta uz bērnu multfilmas Paw Patrol. Tu vari spēlēt kā savs iemīļotais suns, vadīt transportlīdzekļus un uzņemties glābšanas misijas, lai palīdzētu dzīvniekiem. Tu vari spēlēt viens pats vienspelētāju režīmā vai sacensties ar savu ģimeni koplietojuma režīmā, lai piešķirtu sacensību garu. Šī spēle pieejama uz konsolēm un datoriem.

NBA 2K24 (11.Marts)

Jaunais NBA 2K24 piedāvā ProPlay tehnoloģiju, kas nodrošina reālistiskākas animācijas un kustības katram spēlētājam. Šo spēli nevarēsi spēlēt ar Game Pass Ultimate uz datora, bet Microsoft var to pievienot platformai nākotnē, tāpat kā tas tika darīts ar Madden NFL 24.

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom (12.Marts)

Ja Krusty Krab ir priekš tevis, tad ir loģiski, ka šī spēle ir arī spēle tev. Spēlē kā Sūklis Bobs Kvadrātbiksis, Patriks un Sendija, cenšoties apturēt Planktonu, kurš mēģina pārņemt Bikini Bottom. Šī spēle pieejama uz konsolēm un datoriem.

Control Ultimate Edition (12.Marts)

Šī ir mistēriju un piedzīvojumu spēle, kur spēlētāji ieņem Jesse Faden lomu, kura kļūst par jauno Federal Bureau of Control (FBC) direktori. Viņas uzdevums ir izmeklēt paranormalus notikumus, kas notiek FBC galvenajā ēkā. Šī spēle pieejama uz konsolēm un datoriem.

No More Heroes 3 (14.Marts)

Pasaules pazīstamais slepkava Travis Touchdown ir atgriezies darbībā šajā “hack-and-slash” piedzīvojumu spēlē. Pārņem kontroli pār Travis un viņa uzticamo staru zobenu, lai aizstāvētu viņa dzimto pilsētu no svešzemju iebrukuma. Vienīgais veids, kā to izdarīt, ir kāpt augstākā līmenī pie dēmoniem, tas ir, cīnītāju galaktikā. Šī spēle pieejama uz konsolēm un datoriem.

Lightyear Frontier (19.Marts)

Ja esi domājis, ka lauku dzīves spēles kā Stardew Valley ir jautras, bet tām vajag vairāk šaušanas mehānikas, tad šī spēle ir tieši tev. Šajā spēlē Tu esi lauku saimnieks, kurš veido starpplanētu mājas sētu, kas pilna ar ārzemju kultūraugiem. To visu sargā tevis vadīts robots. Šī spēle pieejama uz konsolēm un datoriem.

MLB The Show 24 (19.Marts)

MLB The Show 24. Tu vari spēlēt, izvēloties sev iemīļotu beisbola komandu, aizvedot tos uz Pasaules Sēriju un izveidojot dinastiju. Šī beisbola sērijas jaunākā daļa ietver jaunas metēja animācijas, uzlabotas metēja mehānikas un vēl daudz ko citu. Šī spēle pieejama uz konsolēm un datoriem.

The Quarry (20.marts)

Psiholoģisks trilleris, kur galvenais varonis vai varone izpēta noslēpumainu nometni un cīnās ar noslēpumiem un bažām, radot intensīvu un saistošu pieredzi. Šī spēle pieejama tikai uz konsolēm

Evil West (20.marts)

Evil West ir piedzīvojumu spēle, kur spēlētāji ieņem leģendārā vampīru mednieka lomu, kas cīnās ar necilvēcīgiem spēkiem un ļaunumu Wild West fantastiskajā pasaulē. Šī spēle pieejama uz konsolēm un datoriem.

Terra Invicta (26.Marts)

Terra Invicta ir stratēģiska spēle, šī spēle ļauj spēlētājiem ieņemt lomu kā vadītājs globālā stratēģiskās domāšanas spēlē, kur galvenais mērķis ir aizsargāt Zemi no ārējiem draudiem. Šī spēle pieejama tikai uz datoriem.

The Last Case of Benedict Fox: Definitive Edition (26.Marts)

Spēlētājiem ir jāizmeklē slepkavība, izmantojot detektīva prasmes, pētot ainavu, apkārtējo vidi un intervējot lieciniekus un aizdomās turāmos. Jāatrod rūpīgi paslēptas pēdas un jāsalīdzina pierādījumi, lai atklātu, kas patiesībā notika un kur ir slepkava. Šī spēle pieejama uz konsolēm un datoriem.

Diablo 4 (28.Marts)

Šajā spēlē spēlētāji iekļūs pasaulē, kurā valda ļaunums un šausmas, un viņiem būs jācīnās ar dēmoniem, briesmām un kultistiem, lai glābtu pasauli. Šī spēle pieejama uz konsolēm un datoriem.

Hot Wheels Unleashed 2 (28.Marts)

Spēlētāji, varētu sagaidīt turpinājumu aizraujošajām sacensībām ar slavenajiem Hot Wheels automobiļiem. Jaunajā spēlē varētu būt papildus automobiļu modeli, kā arī jaunas trases ar interesantiem trikiem un šķēršļiem. Šī spēle pieejama uz konsolēm un datoriem.

Open Roads (28.Marts)

Open Roads ir piedzīvojumu spēle par Tessu un Karmenu, kuras risina ģimenes noslēpumus, ceļojot cauri dziļi personīgām atklāsmēm un emocijām. Šī spēle pieejama uz konsolēm un datoriem.

Avots: Purebox

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt