Dzīvesstils Tehnika

Tesla Cybertruck aizkavējies līdz 2022. gadam

2019. gada nogalē Tesla prezentēja jaunu visai unikāla izskata elektroauto – Cybertruck. Tika paredzēts, ka pirmās automašīnas būs pieejamas jau 2021. gadā, taču nu, balstoties uz uzņēmuma mājas lapā publicēto informāciju, tās ir nedaudz aizkavējušās līdz 2022. gadam.

Ražošanas kavēšanās nav liels pārsteigums tiem, kas uzmanīgi seko Cybertruck ziņām. Kad Tesla vadītājs Īlons Masks to atklāja 2019. gadā, tika plānots, ka pirmās automašīnas jau būs pieejamas 2021. gada beigās. Janvārī Tesla ceturtā ceturkšņa ienākumu atskaites laikā uzņēmuma vadītājs teica, ka līdz šā gada beigām tiks veiktas maz Cybertruck piegādes, bet tiek cerēts, ka 2022. gadā tiks uzsākta elektroauto masveida ražošana.

Tesla Cybertruck

Pagājušajā mēnesī Tesla transportlīdzekļu inženierijas vadītājs Larss Moravijs paziņoja, ka Cybertruck ir stadijā, kur tiek pabeigta transportlīdzekļa arhitektūras pamatinženieriju, piebilstot, ka šogad paredzēts jau uzsākt transportlīdzekļu beta izmēģinājuma versijas. Jau pagājušā mēnesī tika plaši diskutēts par to, vai Cybertruck iekļausies termiņos un būs redzami jau šī gada beigās. Tagad Tesla mājas lapā publiskotā informācija ir apstiprinājusi nelielu aizkavēšanos.

Šobrīd nav zināms precīzs laiks, kad tiks uzsākta Cybertruck automašīnu piegāde. Nav arī zināms iemesls, kādēļ tā aizkavējusies, bet visticamāk ražošanas procesu ir ietekmējusi gan pandēmija, gan vispasaules mikroshēmu trūkums.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti