Teslas elektromobiļi drīz spēs sarunāties ar cilvēkiem

Viena no elektromobiļu problēmām ir tā, ka salīdzinājumā ar parasto automobiļu motoriem, to motori darbojas ievērojami klusāk. Tas var radīt bīstamas situācijas gājējiem, kuri var nedzirdēt, ka aiz viņiem brauc elektroauto, it īpaši, ja viņiem ir ieslēgtas austiņas. Tomēr Tesla iespējams ir atradusi risinājumu šai problēmai.

Tesla izpilddirektors Elons Musks savā twiter kontā atklāja, ka drīzā nākotnē Tesla automašīnas varēs sarunāties ar cilvēkiem. Tas nozīmē, ka, izmantojot iebūvētus skaļruņus, Tesla automašīnas spēs sarunāties ar cilvēkiem, kas atradīsies tuvākajā apkārtnē, lai paziņotu, ka mašīna brauc aiz viņiem. Mēs neesam pārliecināti, vai šī funkcija ietvers iespēju arī pašiem autovadītājiem sazināties ar apkārtējiem cilvēkiem, vai arī tas notieks tikai caur iepriekš ierakstītiem, speciāliem ierakstiem.

Ņemot vērā iepriekš minēto, jāatzīmē, ka Eiropas Savienībā ir pieņemts likums, kas pieprasa elektromobiļiem radīt troksni drošības apsvērumu dēļ. Nav brīnums, ka Tesla to uztver nopietni un plāno izstrādāt šo funkciju. Jau pagājušogad kompānija deva mājienu, ka viņu transportlīdzekļiem būs papildu skaņas efekti.

Neesam pārliecināti, vai šī funkcija tiks integrēta visos vecajos Tesla elektromobiļos tā kā tiem netika iebūvēti skaļruņi, taču tiem, kuriem skļruņi ir, šis būs vienkāršs programmatūras atjauninājums.

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt