Tesla izdzēš 2022. gada ražošanas datumu no Cybertruck tīmekļa vietnes

Uzņēmums Tesla nekad nav bijis no tiem, kas vienmēr iekļautos paredzētajos termiņos. Tāpēc nav pārāk pārsteidzoši, ka uzņēmuma vērienīgais elektriskais apvidus auto — Cybertruck — arī ir nedaudz aizkavējies. Patiesībā pavisam nesen no uzņēmuma oficiālās mājas lapas pazudusi informācija, kurā bija minēts, ka automašīnu ražošana tiks uzsākta 2022. gadā.

Sākotnēji par Cybertruck tika paziņota 2019. gadā, un Tesla solīja, ka 2021. gada beigās šis transportlīdzeklis jau būs uz ražošanas līnijas. Tad automašīnu ražošana tika atlikta līdz 2022. gadam. Šķiet, ka arī šis termiņš ir atcelts.

Kā pirmie pamanīja Edmunds, tīmekļa vietnes, kas tirgo dažādas automašīnas, pārstāvji, pasūtījuma lapa Tesla Cybertruck vietnē pircējiem vēstīja, ka konfigurācijas izmaiņas varēs veikt līdz 2022. gadam, kad tiks uzsākta ražošana. Tagad no šī teksta pazudis 2022. gads.

Automašīnu ražošanas aizkavēšanos varētu veicināt vairāki faktori. Viens no būtiskākajiem varētu būt globālais mikroshēmu trūkums, kas ir ietekmējis teju  visus autoražotājus. Tā kā automašīnas uzbūve ir visai oriģināla, visticamāk, ka ražotājs saskaras arī ar dažādām Cybertruck specifiskām problēmām.

Jauno automašīnu ražošanas uzsākšana arī varētu būt salīdzinoši zema prioritāte, ņemot vērā, ka citiem uzņēmuma piedāvātajiem transportlīdzekļiem pēc pārdošanas apjoma ir bijuši visai veiksmīgi gadi. Piemēram, Model 3 kļuva par pirmo elektroauto, kas sasniedza mēneša vispārdotāko automašīnu pirmo vietu Eiropā. 2021. gadā uzņēmums piegādāja gandrīz 1 miljonu automašīnu, kas, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, ir iespaidīgs 87% pieaugums.

Tajā pašā laikā Tesla konkurenti virzās uz priekšu elektrisko apvidus auto tirgū. Ford apņēmās dubultot savu F-150 Lightning apvidus elektroauto ražošanu, kas, kā apgalvo uzņēmums, piegādās pirmās automašīnas saviem klientiem jau 2022. gada pirmajā pusē. Tikmēr Rivian jau ir sācis savu pirmo elektrisko apvidus auto R1Ts piegādi klientiem; savukārt tādiem zīmoliem kā Hummer un Chevy arī ir savi elektromobiļi, kas plānoti attiecīgi 2022. gada beigās un 2023. gada beigās.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt