Tesla atsauks 24000 Model 3 automašīnas, kas ražotas no 2017. līdz 2022. gadam

Uzņēmums Tesla plāno atsaukt 24000 Model 3 automašīnas, kas ražotas laika posmā no 2017. līdz 2022. gadam, ziņo ziņu portāls ElectrekŠoreiz problēmu neizdosies atrisināt ar vienkāršu programmatūras atjauninājumu, jo tā ir tehniska.

Pastāv iespēja, ka daļā šajā laikā ražoto Model 3 automašīnu, nevarēs droši piesprādzēt aizmugurē pa vidu esošo drošības jostu. Defekts radies pēc tam, kad drošības jostu bijis nepieciešams demontēt, lai salabotu kādu citu ražotnē neievērotu problēmu. Abām detaļām ir kopīga skrūve, kas pēc demontāžas daļai automašīnu nav kārtīgi nostiprināta.

Uzņēmums par problēmu ziņoja 21. oktobrī un iesniedza Valsts autoceļu satiksmes drošības pārvaldē (NHTSA) drošības atsaukuma ziņojumu. Izmeklēšana sākusies jau augustā, kad mehāniķi ievērojuši vaļīgas detaļas. Dažādos ASV servisa centros šobrīd konstatēti 105 nepareizi drošības jostas atkārtotās montāžas gadījumi. Nav minēts, kuros servisos šie darbi veikti.

Uzņēmums līdz 20. decembrim caur e-pastiem sazināsies ar visiem to automašīnu īpašniekiem, kurus ietekmēs šīs izmaiņas. Ziņu portāls The Verge min, ka Tesla e-pastos rakstot par plānu izveidot pop-up tipa (uz īslaicīgu brīdi atvērtus) servisus, uz kuriem klienti tiks uzaicināti, lai atrisinātu radušos problēmu.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt