Jaunumi

Twitter ļaus rediģēt vecos ierakstus

Divas nedēļas pēc tam, kad tika paziņots, ka sociālajā platformā Twitter būs iespēja rediģēt vecos ierakstus, dažiem lietotājiem jau sāk parādīties iespēja to izmēģināt beta versijā.

Twitter pārvaldīs rediģētos vecos ierakstus? Saskaņā ar tehnoloģiju blogeri Jane Manchun Wong, Twitter varētu neļaut lietotājiem tieši rediģēt un pārpublicēt vecos ierakstus, bet tā vietā ļaus izveidot jaunu ierakstu ar jaunu ID vienlaikus blakus sarakstā saglabājot oriģinālo ierakstu. Citiem vārdiem sakot, lietotāji tieši nerediģēs vecos ierakstus, bet varēs radīt jaunas versijas.

Kad blogerei tika jautāts, kā viņa nonākusi pie secinājumiem par šādu funkcijas darbību, viņa atbildēja, ka “redzējusi to kodā un apraksta pieeju, kas balstīta uz to”.

Ja Twitter patiešām ieviesīs šādu iespēju, tā būs visai precīza, jo vairums sociālo tīklu ļauj brīvi labot vecos ierakstus. Šāda ierakstu labošana dažās situācijās var dzēst būtiskus pierādījumus un radīt strīdus.

Šī nav vienīgā pieejamā informācija par jauno funkciju. 9to5Google pārstāvim Dilanam Ruselam šī funkcija parādījās iespēju sarakstā zem katra ieraksta. Izskatās, ka šobrīd tā pamazām parādās tikai dažiem platformas lietotājiem.

Vairums sagaidīs, ka līdz ar zīmuļa (rediģēšanas iespējas) ikonas parādīšanos jaunā funkcija uzreiz darbosies. Tomēr, neskatoties uz ikonas parādīšanos, funkcija joprojām nedarbojas.

Twitter solīja sākt funkcijas testēšanu ar Twitter Blue biedriem, t.i., tiem, kas maksā par Twitter jauno Premium pakalpojumu.

Ir interesanti redzēt, kā Twitter sper pirmos soļus pretī rediģējamiem ierakstiem. Šādu funkciju visai daudzi sociālās platformas lietotāji ir prasījuši jau teju 10 gadus.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti