MacBook Pro aizdegšanās gadījums

Ik pa laikam tiek ziņots par viedtālruņu aizdegšanos bojātu akumulatoru dēļ. Tādi paši atgadījumi par portatīvajiem datoriem dzirdami diezgan reti. Taču dažreiz tie notiek – par to pārliecinājies kāds MacBook Pro īpašnieks, kurš nofilmējis, kā portatīvais dators izstaro visai daudz dūmu.

White Panda, mūzikas producents, dīdžejs, Twitter ierakstā publicējis video, kurā redzams, kā viņa MacBook Pro portatīvais dators izdala dūmus, aizdegas un bojā istabas koka grīdas dēļus. Twitter ierakstā tiek minēts, ka incidents noticis normālas lietošanas laikā, kamēr portatīvais dators bijis pieslēgts pie Apple lādētāja un atradies viņam klēpī.

Pēc incidenta MacBook Pro nogādāts vietējā Apple veikalā, kur darbinieki minējuši, ka ar to nevar neko darīt, kamēr tas nav pavadījis 24 stundas ugunsdrošā seifā. White Panda min, ka veikals nav atzvanījis, tādēļ pats sazinājies ar veikalu. Veikals atbildējis, ka situācija ir sarežģīta un nepieciešamas piecas dienas, lai veiktu aizdegšanās izmeklēšanu.

Jau iepriekš dzirdēti atgadījumi par iPhone, iPad, e-cigarešu, dažādu austiņu un Note 7 aizdegšanos, taču šādi atgadījumi ar MacBook dzirdēti visai reti.

Avots: Tech Spot

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt