Twitter plāno piemērot maksu kontu verificēšanas iespējai

Tādos sociālajos kontos, kā TwitterInstagramTikTok, YouTube ir iespēja verificēt kontus. Ko tas īsti nozīmē? Kontus parasti verificē personas ar visai lielu sekotāju bāzi. Kad konts ir verificēts, tas nozīmē, ka persona ir pierādījusi savu identitāti sociālā tīkla platformas nodrošinātājam un parasti pie profila arī parādās neliels zils aplis ar baltu ķeksi, kas liecina, ka konts ir verificēts. Šādā veidā konta sekotāji zina, ka, piemēram, slavenība, kurai tie seko, patiešām ir izveidojusi šo kontu. Līdz šim sociālo mediju platformās šī iespēja bija pieejama bezmaksas. Tagad Twitter izlēmis to mainīt.

Pavisam nesen Īlons Masks, internetā plaši atpazīstama persona, Tesla un SpaceX īpašnieks, iegādājās Twitteri. Līdz ar šo notikumu, tiek sagaidīts, ka platforma piedzīvos virkni pārmaiņu.

Pagājušajā gadā Twitter laida klajā un sāka piedāvāt Blue abonementu. Kas ir Twitter Blue? Tas ir ikmēneša abonements, kas lietotājiem nodrošina ekskluzīvu piekļuvi Premium funkcijām. Cena atkarīga no reģiona, kurā lietotājs dzīvo, bet kā jau vairumam pakalpojumu, tā pieaug – ja sākumā tā bija 3 ASV dolāri, tad nu jau 4.

Ziņu portāls The Verge ziņo, ka izskatās, ka šis abonements pavisam drīz varētu tikt papildināts ar iespēju saņemt verifikācijas zīmi, kā arī palikt ievērojami dārgāks. Twitter šobrīd plānojot par jauno abonementu iekasēt aptuveni 20 ASV dolārus. Tas nozīmē, ka lietotājiem, kas vēlēsies verificēt savus kontus, ik mēnesi būs jāmaksā aptuveni 20 ASV dolāri. Kas notiks ar tiem kontiem, kas šobrīd jau ir verificēti? Saskaņā ar jaunāko plānu, jau pārbaudīto kontu īpašniekiem būs 90  dienas, lai pārietu uz jauno abonementu vai arī verifikācijas zīme no šiem kontiem tiks noņemta. Pagaidām nav zināms, kad izmaiņas stāsies spēkā.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt