Izklaide

Vai Reddit ir lielākais forums internetā?

Šobrīd Reddit ir viens no visu laiku populārākajiem forumiem, kurā cilvēki apspriež, varētu teikt, pilnīgi visus tematus. Tādējādi Reddit savā ziņā atrisināja ,,problēmu” ar interneta forumiem. Pirms platformas eksistēšanas, cilvēkiem bija jāapmeklē dažādas atsevišķas vietnes un jāmēģina atrast konkrēts, individuāls un tematisks forms savām diskusijām, kas nereti, pašam lietotājam, rezultējās haotiskā informācijas juceklī. 

Reddit izveidoja savu konceptu jau 2005. gadā, un savienoja visas iespējamās diskusijas vienā vietnē. Papildus tam šobrīd platformā ir izveidota ziņu plūsma, kurā var saņemt atjauninājumus par to, ko lietotāji izliek visās lietotāja sekotajās apakšgrupās. Taču rodās jautājums, cik tad tieši cilvēku ikdienā lieto lielāko diskusiju vietni pasaulē?

Pirmo reizi Reddit laikrakstam The Wall Street Journal ir atklājis, ka katru dienu vidēji platformā ir 52 miljoni aktīvo lietotāju. Tas nozīmē, ka ikdienā 52 miljoni cilvēku visā pasaulē lasa, raksta, izsaka savas domas, smeļas iedvesmu un jaunas idejas, kā arī vienkārši pļāpā Reddit vietnē. Tas ir salīdzinoši liels skaits lietotāju šāda formāta vietnei, taču salīdzinājumam ņemsim par piemēru kādu sociālo mediju vietni.

Lai gan tas ir pavisam cits formāts, piemēram, Twitter lieto aptuveni 187 miljoniem aktīvo lietotāju ikdienā, savukārt Facebook lepojas ar 1,82 miljardiem ikdienas aktīvo lietotāju. Varētu teikt, ka Reddit ir diezgan “tālu aiz muguras”. Taču šīm platformām ir pavisam dažādi mērķi, tāpēc šis īsti nav gadījums kurā varam salīdzināt ābolu ar tās pašas ābeles citu ābolu. Reddit iepriekš nebija atklājis šos skaitļus, tāpēc tas joprojām ir interesants faktors foruma pastāvēšanas laikā.

Avots: WSJ

Atbildēt

Līdzīgi raksti