Atskats uz Asus ROG Phone I

2018. gada Jūnijs. Tas bija mēnesis, kad arī Asus izlēma, ka vajag izlaist savu gaming telefonu konkurējot ar Ziaomi Black Shark un Razer Phone.

Šajā video, gaidot Latvijā ROG Phone II, atskatos uz to, kāds tad bija pirmais telefons. Vai gadu vēlāk, kad tirgū jau ir izlaisti “parastie” telefoni šis vēl ir aktuāls? Vai tam ir kaut kas ar ko pārsteigt?

Ikdienas lietošanā, jā es šo lietoju kādas 3 nedēļas kā savu telefonu, tas ir parocīgs? Jā, man nebija iebildumu pret tā izmēriem. Man patika ilgais baterijas darbības laiks kurš, nespēlējot visu laiku spēlītes, izturēja teju 2 dienas ar 1 uzlādi.

Galvenā lietošana bija ap 1) Facebook 2) Youtube 3) Clash of Clans un Dota Underlords spēlēšanu pāris reizes dienā. Papildus komplektācijā iekļauto ventilatoru izmantoju reāli tikai testiem, jo ikdienā neprasījās papildus dzese. Priecēja ātrā uzlāde ar līdzi nākušo 30W lādēšanas klucīti.

Vislabāk atmiņā man palika lieliskais ekrāns. Tas tiešām bija bagātīgs krāsām un tam palīdzēja arī 90Hz displejs, kuru var arī atslēgt un uzstādīt uz 60Hz.

Kopumā, ja nebūtu tik dārgs vēl arī šobrīd, tas būtu lielisks telefons. Bet priekš šīs cenu kategorijas, ir arī varianti, kuri varētu simpatizēt labāk un ne no gaming telefonu segmenta.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt