Izstādē Computex 2023 ASUS demonstrē inovācijas produktu un risinājumu klāstā un sasniegumus ilgtspējības jomā, kas neatstās vienaldzīgus

ASUS paziņojis, ka Computex 2023 demonstrēs neticamas inovācijas: jaunus monitorus, klēpjdatorus un aizraujošas novitātes, kā arī pastāstīs par ASUS sasniegumiem ilgtspējības jomā. ASUS un Republic of Gamers (ROG) stendos ASUS demonstrēs daudz dažādu inovatīvu produktu, ko apmeklētāji varēs izpētīt un ekskluzīvā kārtā izmēģināt. No patērētāju, biznesa un veselības aprūpes ierīcēm līdz spēļu spēlēšanas inovācijām, ASUS ir, ko piedāvāt, ikvienam.

ASUS demonstrēs arī savus jaunākos sasniegumus ilgtspējības jomā ceļā uz nulles emisiju līmeni, integrējot ilgtspējīgus parametrus savu izstrādājumu dizainā. Apmeklētāji varēs uzzināt vairāk par jaunajiem ASUS Carbon Partner Services, kas klientiem ļauj kompensēt ar viņu ASUS produktiem saistītās oglekļa emisijas un veikt savu pienesumu ilgtspējīgai nākotnei. 

Apmeklētāji varēs apskatīt tādus aizraujošus klēpjdatorus, kā Zenbook S 13 OLED (UX5304) un ExpertBook B9 OLED (B9403). Tie abi ir aprīkoti ar satriecošiem OLED displejiem, kas rāda košus un reālistiskus attēlus. Zenbook S 13 OLED – pasaulē plānākais OLED klēpjdators – ir gluds, stilīgs un radīts, lai sasniegtu oglekļa neitralitāti. ExpertBook B9 OLED ir pasaulē vieglākais biznesa klases 14 collu OLED klēpjdators, kas paredzēts profesionāļiem, kuri pieprasa labāko. Tas ir sevišķi viegls, un klēpjdatoram ir augstas veiktspējas, ilgmūžīgs akumulators.

Visbeidzot, apmeklētāji varēs apskatīt virkni aizraujošu jaunumu, tostarp arī ASUS BR1402F – pasaulē pirmo 14 collu izturīgo “divi vienā” klēpjdatoru mācībām. Starp citām inovācijām ASUS stendā atrodami arī jaunie ASUS VU sērijas monitori, kas radīti patērētājam, kam ir svarīgs stils, ilgtspējība un veiktspēja. 

Spēļu entuziastiem ROG demonstrēs daudzus inovatīvus veiktspējas risinājumus spēlēm, tostarp spēļu klēpjdatorus, PC DIY komponentus, spēļu monitorus, maršrutētājus un daudz ko citu. Taču inovāciju saraksts ar to nebeidzas, ir apskatāma arī ROG viedās dzesēšanas tehnoloģija un aizraujošais Nebula HDR displejs. Apmeklētāji varēs izmēģināt arī jauno ROG Ally pārnēsājamo spēļu konsoli, kas sniedz pilnīgi jauna līmeņa pieredzi un ļauj spēlēt spēles, esot ceļā.

Apmeklētāji klātienē varēs skatīt jauno ROG Matrix RTX 4090 – tirgū pirmo ar šķidrumu dzesējamo grafikas karti, kur GPU mikroshēmu dzesē šķidrais metāls, kas dod iespēju veikt ekstrēmu virs taktēšanu. Tās slaidais dizains un jaunākais AIO termiskais risinājums padara to perfektu sarežģītiem, pašu saliktiem datoriem (PC DIY). 

Būs iespējams apskatīt arī jauno ROG Swift OLED PG49WCD monitoru ar satriecošu 49 collu īpaši plato (5120 x 1440) QD-OLED ekrānu ar 1800R izliekumu, 144 Hz atsvaidzes intensitāti un 0,03 ms reakcijas laiku, kas ļaus uzvarēt pretiniekus un iegrimt spēļu vizuālajā pieredzē. Tas aprīkots arī ar īpaši radītu, efektīvu dzesētāju un grafēna plēvi, kas novietota aiz QD-OLED paneļa visā tā platībā, lai nodrošinātu labāku siltuma izkliedi un samazinātu iedegšanas risku.

ASUS ROG un NVIDIA® piedāvā jaunāko kustības izplūšanas samazināšanas tehnoloģiju G-SYNC ULMB 2 – ROG Swift 360 Hz PG27AQN displejā, izmantojot programmaparatūras atjauninājumu. Ar vairāk nekā 1000 Hz efektīvo kustības skaidrību, ULMB 2 nodrošina uzlabotu kustības izplūšanas samazināšanu sāncensīgu spēļu entuziastiem, piedāvājot pilnas atsvaidzes intensitātes aizmugurgaismas strobēšanu, ievērojami lielāku spilgtumu salīdzinājumā ar oriģinālo ULMB un nekādu šķērsrunu vai attēlu dublēšanos. Lai to panāktu, ULMB 2 izmanto īpašu tehniku – Vertical Dependent Overdrive, tā nodrošinot, ka fona apgaismojums ieslēdzas tikai tad, kad visi pikseļi rāda pareizo krāsu.

ASUS un ROG Computex 2023 stendi atrodas Taibejas Nangangas izstāžu zālē 1, 4F, stenda numurs M0510 (ASUS) un M0810 (ROG), un tie būs atvērti no 30. maija līdz 2. jūnijam no pulksten 9.30 līdz 17.30.

AKTUALITĀTES ASUS STENDĀ

Ilgtspējība ir padarīta par prioritāti

ASUS ir cieši apņēmies ņemt vērā ilgtspējību un nepārtraukti meklē inovatīvas metodes, lai samazinātu savu ietekmi uz vidi līdz nullei. Šī pieeja balstās uz četriem principiem: darbības klimata jomā, aprites ekonomika, atbildīga ražošana un vērtības radīšana. ASUS izmanto savu tehnoloģisko ekspertīzi, uz datiem balstītu metodoloģiju un uz cilvēku vērstu pieeju, lai radītu uzņēmumu, kam nav negatīvas ietekmes uz vidi un kas atbalsta aprites ekonomiku, un kura piegādes ķēde ir atbildīga un rada kopīgu vērtību visiem. Līdz 2035. gadam uzņēmuma mērķis ir izmantot 100% atjaunojamo enerģiju visās uzņēmuma darbībās globāli un līdz 2050. gadam sasniegt nulles līmeņa ietekmi. Turklāt 2022. gadā ASUS klēpjdatori vidēji par 34% pārsniedza ENERGY STAR® efektivitātes standartus, un ASUS tika iekļauts 2023. gada Corporate Knights Clean200 indeksā.

Lai turpinātu ceļu uz nulles emisiju līmeni, ASUS ir paplašinājis savu videi draudzīgo produktu klāstu, piedāvājot pasaulē pirmo komerciālo oglekļa emisiju ziņā neitrālo klēpjdatoru ExpertBook B9 (B9400) un pasaulē plānāko OLED klēpjdatoru Zenbook S 13 OLED (UX5304), kas arī ir oglekļa emisiju ziņā neitrāls. Šajos produktos ir izmantoti vairāki videi draudzīgi materiāli, piemēram, pēcpatēriņa otrreiz pārstrādāta plastmasa, pēcindustriāli pārstrādāts metāls, FSC Mix sertificēts iepakojums, un, lai kompensētu atlikušās emisijas, tiek izmantoti dabā iegūti oglekļa kredīti. Uzņēmums to visu pārbauda sadarbībā ar SGS – pasaules līderi verifikācijas, pārbaužu un testēšanas jomā.

Computex 2023 laikā ASUS iepazīstinās ar savu jaunāko iniciatīvu ceļā uz nulles emisiju līmeni – oglekļa kompensācijas pakalpojumu. ASUS Carbon Partner Services ļauj komerciāliem klientiem kompensēt oglekļa emisijas, kas saistītas ar viņu ASUS produktiem. Pakalpojums nodrošina piegādes pakalpojumu ar uzticamu kvalitāti, atbildību, pārliecību, par redzamību, elastību un konkurētspējīgām cenām. Sākotnēji pakalpojums koncentrēsies uz komerciāliem piezīmjdatoriem un galddatoriem, sākot ar ExpertBook B9 OLED (B9403) un D9 series (D900MDR un D900SDR) modeļiem. 

ASUS ar lepnumu demonstrē savu apņemšanos nodrošināt ilgtspējību, piedāvājot divus oglekļa emisiju ziņā neitrālus klēpjdatorus un virkni videi draudzīgu produktu. No visiem apskatāmajiem modeļiem ASUS BE279QSK atbilst ENERGY STAR standartiem un tika atzīts par “Efektīvāko” displeju 2022. un 2023. gadā – to ir apstiprinājuši TCO un EPEAT, un tas ir izgatavots no 85% pēc patēriņa pārstrādātas plastmasas.

ASUS Mini PC PB62 demonstrē enerģiju taupošu un videi draudzīgu dizainu. Tam ir ENERGY STAR sertifikācija un tas ir ieguvis EPEAT Gold apstiprinājumu. Bez tehnoloģiju produktiem ASUS demonstrēs ProArt mugursomu, kas izgatavota no pārstrādāta poliestera auduma (rPET), kas, salīdzinot ar parastu somu, prasa mazāk resursu un rada mazāk CO2 izmešu ražošanas laikā, tādējādi ietaupot 80% enerģijas.

Modernākie komerciālie risinājumi

Šī gada Computex pasākumā ASUS demonstrēs virkni iespaidīgu komerciālu risinājumu, kas izstrādāti, lai apmierinātu mūsdienu uzņēmumu vajadzības. Starp svarīgākajiem ir ExpertBook B9 OLED (B9403) un ExpertBook B5 OLED (B5602) klēpjdatori, kas piedāvā augstākā līmeņa veiktspēju un slaidu, profesionālu dizainu. ExpertBook B9 OLED izceļas ar 14 collu OLED displeju ar 2.8K izšķirtspēju, padarot to nevainojamu profesionāļiem, kuru darbs pieprasa izcilu attēla kvalitāti. Pateicoties 990 g svaram un slaidajam 15,78 mm profilam, tas ir ļoti mobils un viegli pārnēsājams. Savukārt ExpertBook B5 OLED ir paredzēts profesionāļiem, kuriem nepieciešams uzticams klēpjdators ikdienas lietošanai. ExpertBook B5 OLED, kas sver tikai 1,4 kg, ir pasaulē vieglākais 16 collu biznesa klēpjdators ar 4K OLED displeju un 13. paaudzes Intel Core i7 procesoru.

Šogad tiks ieviests arī ASUS Pre-Deployment Service (APDS) un ASUS Endpoint Management Service (AEMS) – divi mūsdienīgi IT pārvaldības pakalpojumi. Šie biznesa risinājumu pakalpojumi nodrošina uzņēmuma līmeņa drošības un pārvaldības rīku komplektu, lai palīdzētu uzņēmumiem aizsargāt savus sensitīvos datus un optimizēt IT darbības. Pakalpojumos ir iekļautas tādas funkcijas kā datu šifrēšana, galapunktu pārvaldība un attālā ierīču pārvaldība, kas palīdz optimizēt darbību un palielināt produktivitāti.

ASUS BR1402F ir pasaulē pirmais 14 collu izturīgais “divi vienā” klēpjdators, kas ir izcils sabiedrotais mācībām un ir izstrādāts ar elastībai. Šī ierīce ir izstrādāta K-12 studentiem, tai ir izturīgs 14 collu korpuss ar aizsargājošām funkcijām, palielināma atmiņa un krātuve, modulārs dizains, skārienekrāna panelis, ASUS Antimicrobial Guard aizsardzība un USB-C®. porti nepārtrauktām mācībām un vieglai uzlādei.

ASUS demonstrēs arī savu uzticamo un ērti lietojamo biznesa tīkla risinājumu ASUS ExpertWiFi series. Tajā ietilpst ExpertWiFi EBG15 vadu maršrutētājs, ExpertWiFi EBR63 bezvadu maršrutētājs, ExpertWiFi EBP15 PoE slēdzis, ExpertWiFi EBA63 PoE piekļuves punkts un ExpertWiFi EBM68 režģtīkla Wi-Fi sistēma. Šīs ierīces ir ērti lietot, viegli mērogot un paplašināt, tām irzemas kopējās uzturēšanas izmaksas, padarot tās lieliski piemērotas uzņēmumiem, kas vēlas izveidot tīklus, neprasot sevišķas zināšanas. ExpertWiFi series nodrošina pašdefinētu tīklu, piedāvājot iepriekš iestatītus Wi-Fi tīkla profilus, kas ļauj uzņēmumiem viegli izveidot vairākus Wi-Fi tīklus ar dažādiem lietojumiem piemērotiem iestatījumiem. Šī sērija ietver arī pielāgojamu viesu portālu, komerciālas klases tīkla drošību, starptīklu VPN un atbalstu duālam WAN savienojumam, kas nodrošina tīklu, kas vienmēr ir ieslēgts, savienojot USB portu ar USB sargspraudni vai viedtālruni ar personīgo tīklāju. 

Tāpat tiks atklāts arī jaunais ASUS RT-BE96U Wi-Fi 7 maršrutētājs un ZenWiFi BQ16 Pro Wi-Fi 7 režģtīkla sistēmas, kas katra piedāvā ātrumu līdz 19000 Mbps un 30000 Mbps. Pasākuma laikā apmeklētāji varēs apskatīt arī ASUS PRT-AX57 Go. Šī kompaktā izmēra ierīce nodrošina ātru Wi-Fi, esot ceļā, ar ātrumu līdz 3000 Mb/s un visaptverošu aizsardzību. Tas ir ideāls sabiedrotais biznesa braucienos, pateicoties tā pārnēsājamībai un iespējai izveidot savienojumu ar drošu VPN tīklu, vienkārši pievienojot Ethernet kabeli.

Turklāt ASUS sadarbojas ar Siemens, lai nodrošinātu viedu ražošanas risinājumu. ASUS piedāvā 2U serveri, atbalstot Siemens iniciatīvu no 2023. gada 1. ceturkšņa. Abi uzņēmumi sadarbosies, lai nodrošinātu arī citus risinājumus, ASUS paplašinās savu serveru portfeli, izlaižot jaunākos 5G edge serverus, NVIDIA HGX 8 GPU serverus un PCIe® GPU serverus. Computex laikā ASUS izvietos VIP serveru telpu Nangangas izstāžu centra 1. zālē, 504b.

Pilns plānu un vieglu klēpjdatoru klāsts ar jaunām lietotājam draudzīgām tehnoloģijām

Ar jaunākajiem Zenbook un Vivobook sērijas klēpjdatoriem, ASUS vēlreiz demonstrē savu apņemšanos sniegt inovācijas un modernākās tehnoloģijas.

Viena no iespaidīgākajām ir jaunākā inovācija klēpjdatoru displejos – ASUS Lumina OLED tehnoloģija, kas piedāvā vēl nebijušu attēla kvalitāti. Šis jaunais nosaukums standartizē smalki izstrādātus risinājumus ar mērķi nodrošināt labāko, ko OLED var sniegt. Tās nosaukums izceļ arī tās unikālās ASUS OLED displeju priekšrocības, kas nodrošina izcilu vizuālo sniegumu. Tādu, kas pārspēj tradicionālo OLED displeju standartus. ASUS Lumina OLED tagad ir pieejams visos ASUS 2023 OLED modeļos.

Vēl bez tradicionālajām OLED displeja priekšrocībām, piemēram, lielākam kontrasta diapazonam un plašākam krāsu diapazonam, ASUS Lumina OLED displeji ir Pantone® sertificēti, VESA DisplayHDR True Black sertificēti un rūpnīcā kalibrēti uz Delta E < 1, lai nodrošinātu lielāku precizitāti. Turklāt ASUS Splendid regulētā krāsu gamma, OLED elektrības taupīšana un ASUS Tru2Life tehnoloģija sniedz labākus un viedākus rīkus. TUV zemas zilās gaismas sertifikācija, ASUS OLED Care iedegšanas novēršana un ASV militārā līmeņa izturība padara tos uzticamākus un palīdz saglabāt kvalitāti un komfortu lietošanas laikā. ASUS garantijas periodā nodrošina arī bezmaksas OLED ekrāna apmaiņu jebkādu iedegšanas problēmu gadījumā.

Viens no iespaidīgākajiem plāno un vieglo klēpjdatoru modeļiem, kas tika prezentēti Computex 2023 laikā ir Zenbook S 13 OLED (UX5304) – pasaulē plānākais OLED klēpjdators. Tas ir oglekļa emisiju ziņā neitrāls, sver tikai 1 kg un ir tikai 1 cm plāns. Tas ir pieejams Basalt Gray un Ponder Blue krāsās, un tam ir revolucionārs plazmas keramikas alumīnija vāks, kas nodrošina nodilumizturību, aizsardzību pret koroziju un siltuma vadību. Tam ir 16:10 2.8K OLED NanoEdge displejs ar Dolby Vision, Pantone Validated krāsu atveidi, VESA DisplayHDR True Black 500 sertifikāciju un ilgtspējīgu 63 Wh akumulatoru.

ASUS demonstrēs arī savus jaunos, modernos, plānos un vieglos OLED klēpjdatorus, tostarp ASUS Vivobook S 15 OLED (K5504). Šiem krāsainajiem modeļiem ir sevišķi viegls dizains, un tos darbina Intel® Core i9-13900H procesori, kas spēj tikt galā ar jebkuru uzdevumu. Vivobook S 15 OLED ir Intel Evo sertificēts, nodrošina ilgstošu akumulatora darbības laiku, ātru savienojamību un visas svarīgākās funkcijas ikdienas vajadzībām. Šie klēpjdatori ir pieejami dažādās apdares versijās un ir būvēti, lai tos būtu viegli pārnēsāt. Tiem ir 2.8K 120 Hz OLED HDR NanoEdge displejs, līdz pat 88% ekrāna un korpusa attiecības paneļi un Harman Kardon sertificēta audio sistēma. Vivobook S 15 OLED ir pieejams arī gaidāmajā ekskluzīvajā BAPE® Edition izlaidumā, kas ir īpašas ASUS un leģendārā ielu apģērbu zīmola A Bathing Ape® sadarbības rezultāts. Šis ierobežotā izlaiduma klēpjdatoru komplekts tiks laists klajā 2023. gada otrajā pusē, un tajā satiekas Vivobook dinamiskais stils ar BAPE ikonisko estētiku, un tiem ir ekskluzīvi kamuflāžas dizaini un papildu piederumi. Stendā pirmo reizi tiks parādīti daži ASUS Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition dizaina elementi pirms datora izlaišanas trešajā ceturksnī.

ASUS sadarbojas ar Dirac, strādājot pie Vivobook sērijas, lai nodrošinātu izcilu skaņu ikvienam. Dirac izstrādātā audio sistēma nodrošina pārliecinošu, skaidru un līdzsvarotu skaņu, atraisot visu klēpjdatoru skaņas sistēmas potenciālu ar plašāku un dziļāku skaņas ainavu.

Lai nodrošinātu ilgmūžīgu vērtību, uzticamību un izturību, visiem jaunajiem ASUS plaša patēriņa klēpjdatoru modeļiem 2023. gadā un turpmāk tiks veikta stingra MIL-STD 810H ASV militārās klases pārbaude, kas ietver 12 testa metodes un 26 testa procedūras. Šie klēpjdatori ir veidoti tā, lai tie izturētu vissmagākos apstākļus, nosakot jaunu ilgmūžības standartu patērētāju klēpjdatoru tirgū.

ASUS risinājumi radošajiem profesionāļiem

ASUS veic revolūciju satura radīšanas pasaulē ar savu Creator Solutions klāstu, kas piedāvā pilnu un jaudīgu satura veidotāju risinājumu komplektu, tostarp klēpjdatorus, displejus, mātesplates, grafikas kartes, šķidruma dzesēšanas CPU dzesētāju, programmatūru un daudz ko citu – tas viss ir paredzēts, lai palīdzētu jebkuru radošu ideju pārvērst realitātē.

ProArt Studiobook 16 3D OLED (H7604) ir daļa no šī klāsta. Tā ir pasaulē pirmā 3D OLED mobilā darbstacija radošajiem profesionāļiem – ar pakāpju eņģu dizainu, kas nodrošina plānākas ekrāna apmales, aizmugurējās ventilācijas atveres un plakaniski noliecamu ekrānu, ko var skatīt no jebkura leņķa. Bez brillēm lietojamais 3D OLED displejs padara 3D satura izveidi ātrāku un intuitīvāku, savukārt tehnoloģija Spatial Vision reāllaikā pārvērš 2D vizuālo saturu 3D. Šī tehnoloģija rada bez brillēm lietojamus 3D OLED displejus ar iebūvētu acu izsekošanu, nodrošinot nepārspējamu 3D efektu, kas ietver revolucionāru optisko un reāllaika renderēšanas tehnoloģiju, kā arī ekskluzīvus programmatūras rīkus.

ASUS ProArt Display PA32UCXR displejs ir 31,5 collu 4K monitors ar 2304 zonu mini-LED IPS paneli, kas nodrošina satriecoši dinamiskas un precīzas krāsas ar 97% DCI-P3 pārklājumu. Tas lepojas ar iespaidīgu 1600 nitu maksimālo spilgtumu un 1000 nitu ilgstošo spilgtumu, nodrošinot vizuāli valdzinošu baudījumu. Ar iebūvētu motorizētu atlokāmu kolorimetru tas atbalsta automātisku/paškalibrēšanu, ļaujot viegli un precīzi veikt atkārtotu kalibrēšanu laika gaitā. Patiesais 10 bitu krāsu dziļums ļauj rādīt HDR saturu ar dziļiem melnajiem toņiem un precīziem izgaismojumiem. Turklāt tas atbalsta vairākus HDR formātus, tostarp HDR-10 un HLG un piedāvā pasaulē vadošu Delta E krāsu atšķirības vērtību un ASUS ProArt Hardware Calibration tehnoloģiju optimālai krāsu precizitātei. 

ASUS ProArt displejs PA24ACRV ir 23,8 collu QHD monitors, kas piedāvā plašu krāsu gammas pārklājumu 95% DCI-P3. Tas nodrošina augstas kvalitātes attēlus ar VESA DisplayHDR400 atbilstību un atbalstu HDR-10 formātam. Monitors atbilst Calman Verified standartam un ir rūpnīcā iepriekš kalibrēts uz Delta E < 2, nodrošinot izcilu krāsu precizitāti jau pirms jebkādas papildu kalibrēšanas. Monitoram pieejamas plašas savienojamības iespējas, tostarp: DisplayPort ar USB-C 96 vatu jaudu, HDMI® un USB centrmezgls lielākai daudzpusībai. Ņemot vērā mūsu apņemšanos nodrošināt ilgtspējību, PA24ACRV iepakojums ir no papīra un tā energoefektivitāte atbilst ENERGY STAR un EPEAT standartiem, kā arī vēlāk 2023. gadā tas iegūs TCO sertifikātu.

ASUS iepazīstinās arī ar jaunināto ASUS vadības paneli, kas ir uzlabota un pielāgojama programmatūra radošajiem profesionāļiem. Ar jaunu lietotāja interfeisu, maināmu izkārtojumu un integrāciju ar dažādām lietotnēm, vadības panelis piedāvā vairāk iespēju radošu darbu veikšanai. Tas automātiski pārslēdz profilus, palaižot noteiktas lietotnes, tagad arī ārpus Adobe lietotnēm. Tas darbojas ar Microsoft Office, Spotify, YouTube, pārlūkprogrammām un daudzām citām programmām. Jaunā vadības paneļa atbalstīto monitoru saraksts tagad ir paplašināts un iekļauj visus ASUS skārienjutīgos monitorus, ne tikai ScreenPad Plus klēpjdatorus un ProArt skārienjūtīgos monitorus.

ProArt stenda sadaļā ASUS demonstrēs arī visu ProArt komponentu ekosistēmu, kas ietver jauno ProArt LC 420 šķidruma CPU dzesētāju (AIO), kā arī vairākas ProArt mātesplates un grafikas kartes, kas ir slavenas ar savu minimālisma dizainu.

ProArt ir izstrādāts, lai dotu vairāk iespēju radošajiem profesionāļiem, māksliniekiem un visiem, kas aizraujas ar pašu komplektētu datoru veidošanu. Šis etoss tiks demonstrēts ar satriecošu ProArt korpusa modifikācijas mākslas darbu ar nosaukumu Island (sala), kas arī būs skatāms izstādē. Īstenā ProArt garā, šis darbs ilustrē tehnoloģiju un radošuma nevainojamu integrāciju. 

Būs apskatāms vēl viens iespaidīgi plāns un viegls produkts radošajiem profesionāļiem – Zenbook Pro 16X OLED (UX7602BZ) – līdz šim jaudīgākais Zenbook ar ASUS Supernova System-on-Module (SoM) dizainu, kas tapis sadarbībā ar Intel. Zenbook Pro 16X OLED lepojas ar pasaulē vadošu 16:10 3.2K 120 Hz OLED HDR NanoEdge skārienekrānu un Active Aerodynamic System Ultra (AAS Ultra) mehānismu, kas nodrošina automātiski noliecamas tastatūras darbību. Mehānisms rada ērtu rakstīšanas leņķi un uzlabo sistēmas dzesēšanu, nodrošinot maksimālu veiktspēju. 

AKTUALITĀTES ROG STENDĀ

Spēļu risinājumi visu veidu spēļu entuziastiem

Computex 2023 ROG demonstrēs plašu spēļu risinājumu klāstu, kas aptver visas kategorijas no galddatoriem un klēpjdatoriem, līdz viedtālruņiem, monitoriem, perifērijas ierīcēm un komponentiem.

Viens no aizraujošākajiem ROG produktiem šogad ir ROG Ally (RC71L) pārnēsājamā spēļu konsole. Ar līdz pat AMD Ryzen Z1 Extreme procesoru un 120 Hz FHD (1080p) paneli ar AMD FreeSync Premium atbalstu ROG Ally spēj viegli palaist gan AAA, gan indie spēles. Tas ir aprīkots arī ar īpaši ātru 16 GB LPDDR5 6400 MHz atmiņu, 512 GB PCIe Gen 4 krātuvi un UHS-II microSD karšu lasītāju, kas ļauj paplašināt krātuves ietilpību. Pie tam ROG Ally ir aprīkots ar ROG Zero Gravity dzeses sistēmu – divu ventilatoru sistēma ar īpaši plānām radiatora ribām un augstas berzes siltumnovades caurulēm, kas nodrošina to, ka Ally nekad nepārkarsīs neatkarīgi no tā novietojuma. ROG Ally ir pieejams visā pasaulē tikai par 699 ASV dolāriem, un tam komplektā ir trīs mēnešu Xbox Game Pass Ultimate, kas sniedz piekļuvi simtiem spēļu, jau izņemot ierīci no iepakojuma. ROG Ally var arī savienot ar XG Mobile ārējo GPU, kura var būt aprīkota ar līdz pat NVIDIA GeForce RTX 4090 klēpjdatora GPU. Pateicoties iespaidīgajai komplektācijai un sadarbībai ar nozares līderiem, ROG Ally ir pozīcijā, lai kļūtu par labāko pārnēsājamo spēļu konsoli.

Spēļu entuziastiem, kuri meklē izcilu veiktspēju, atrodoties ceļā, ROG Strix SCAR 18 (G834) ir spēļu spēkstacija, kas paredzēta esporta entuziastiem, pateicoties 18 collu Nebula displejam ar līdz pat 240 Hz QHD. Klēpjdatoru darbina līdz pat 13. paaudzes Intel Core i9-13980HX procesori ar 24 kodoliem un 32 pavedieniem un līdz pat NVIDIA GeForce RTX 4090 klēpjdatora GPU. ROG Intelligent Cooling izmanto Conductonaut Extreme šķidro metālu CPU un GPU dzesēšanai. Pateicoties Tri-Fan tehnoloģijai un visu virzienu ventilācijas atverēm, ROG Strix SCAR 18 veiktspēja ir uzdevumu augstumos pat lielas darba slodzes apstākļos.

Vēl viens aizraujošs produkts, kas pieejams ROG stendā, ir ROG Flow Z13-ACRNM RMT02. Tas ir otras sadarbības rezultāts starp ROG un ACRONYM – tehnisko apģērbu nozares pionieri. ROG Flow Z13-ACRNM RMT02 sniedz īpašu spēju pielāgoties jebkuram scenārijam, spēlējot spēles. Ierīcei ir iebūvēta pārnēsāšanas sistēma un stabilizēti rokturi izmantošanai, esot ceļā, to var salikt gan ierastajā klēpjdatora veidā, gan planšetdatora režīmā ar integrētu statīvu. ROG Flow Z13-ACRNM RMT02 var arī savienot pārī ar ROG XG Mobile – ārējo grafikas karti ar NVIDIA GeForce RTX 4090, kas vēl vairāk palielina veiktspēju.

Tiem, kas dod priekšroku spēļu galddatoriem, ROG atrādīs arī ROG G22CH – kompaktu, 10 litru, maza izmēra datoru, kas paredzēts nopietnām spēlēm ar augstākās klases aparatūru, tostarp līdz pat Intel Core i9-13900KF un NVIDIA GeForce RTX 4070 grafikas karti. Tas ir mazāks nekā tā priekšgājējs ROG G21CX Huracan, un tam ir arī bezrīku dizains, kas atvieglo komplektācijas maiņu nākotnē. ROG G22CH ir pieejams ar šķidruma vai gaisa dzesēšanu.

ROG parādīs arī jaunākos viedtālruņu klāsta papildinājumus: ROG Phone 7 un ROG Phone 7 Ultimate. Abas ierīces izmanto Snapdragon® 8 Gen 2 mobilo platformu un līdz 16 GB LPDDR5X RAM. 6,78 collu Samsung AMOLED displejs lepojas ar 165 Hz atsvaidzes intensitāti un 720 Hz pieskāriena reģistrēšanas frekvenci. Ultimate versija aprīkota ar ROG Vision, unikālu krāsu matricas displeju tālruņa aizmugurē, ko ir iespējams personalizēt. ROG AeroActive Cooler 7 piederums, ja tas ir savienots pārī ar ROG AeroActive Portal tālrunī, uztur ierīci maksimāli vēsu ilgu spēļu sesiju laikā, un tas nāk komplektā ar ROG Phone 7 Ultimate.

Sākot ar 2015. gadu, ROG produktu un zīmolu videoklipos izmanto vizuālos materiālus, mākslas darbus, stāstus un animācijas, pakāpeniski izveidojot distopisku kiberpanka pasauli, kas tagad ir pazīstama kā ROG SAGA. Šī fiktīvā pasaule ir kļuvusi par ROG intelektuālo īpašumu, atspoguļojot mūsu redzējumu reālajā pasaulē. 

RE:SET (apskatāms ROG Computex stendā) ir kā ievads mūsu kinematogrāfiskajai filmu sērijai, kas iemieso ROG moto For Those Who Dare (Tiem, kas uzdrošinās), vienlaikus sīki pētot katra ROG SAGA pasaules varoņa stāstu. Pateicoties aizraujošai varoņu mijiedarbībai, fani var redzēt šo varoņu nesalaužamo draudzību, viņiem kopīgi saskaroties ar izaicinājumiem. Šī filma ieliek pamatus filmu turpinājumam nākotnē, un tās debija notiks ROG stendā kopā ar ROG SAGA vizuālajiem materiāliem, kas demonstrēti galerijā otrajā stāvā.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt