Audio-Technica ATH-G1: Datorspēļu vai mūzikas baudīšanas austiņas?

Interneta veikals 4games.lv atsūtīja uz apskatu jaunās Audio-Technica ATH-G1 un G1WL austiņas.

Uzraksts uz kastes vēstī, ka šīs ir datorspēlēm paredzētās austiņas. Ok, es tās tā arī sāku testēt. Zemāk video. Vēl zemāk papildus domas, kuras video neminēju…

Lietošanas ilgums: 2 nedēļas un turpinu…

Lietošanas ērtums: Fantastisks. Nespiež, negrauž, svīst minimāli. Jā, augšējā daļā var ieķerties kāda rokas spalva, bet nu nav ko ar spalvainu ķepu berzēties gar skrūvju vietām.

Mikrofona skaņas kvalitāte: FunFace TV teica, ka izklausoties ļoti labi un esot pārsteigti, ka tām ir tik laba skaņa. Man jau šķita, ka nu so so, bet ko es saprotu no datorspēlēs nepieciešamā mikrofona kvalitātes…

Audio baudījums: Labs. Ne izcils, bet labs. Augšas, priekš manis (un es kaut ko saprotu no mūzikas) bija neizteiksmīgas un nebija dzidras un skaidras.

Es pirktu: Ar vadu, jo bezvadu tomēr ir piesaistītas tai vietai, kurā varēs iespraust wireless adapteri. Un es arī iegādājos sev tās ar vadu. Man patīk. Jo vairāk lietoju, jo vairāk priecājos par izvēli. Bezvadu, PROTAMS, ka ir ērtākas ikdienas lietošanā jo nav jāmakarējās ap vadu, kurš tomēr kaitina. Un ļoti. Bet nu.. Ar vadu ir lētākas un skan gandrīz tāpat kā bezvadu ar ieslēgtu Virtual Surround Sound. Šajā kategorijā es nebūšu tik izvēlīgs un man tas surround – bijis, nebijis.

Kur pirkt? Kā man teica, tad izplatīt tās drīkst tikai 4games.lv un visi citi tikai izliekas. Nezinu, cik daudz tur taisnība apakšā, bet nu spied šeit, ja vēlies iegādāties tās pats.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

2 Responses

    1. Paldies par atzinību! Jā, nevaru nepiekrist Tavai domai. Kaut gan, pārītis Latvijas “geimeru” iekomentēja, ka viņiem mikrofons šķita pāsteidzoši labs.

      Man, personīgi, austiņas geimingam galīgi ir vienaldzīgas. Man primāri vajag video taisīšanai, tad mūzikas/filmu baudīšanai un tikai tad visam pārējām. Šīm bija labi tas, ka mikrofons nekur nav jāslēpj lai tās izskatītos pēc gluži parastām austiņām. Bet tad ieslēdzas cenas faktors un jādomā, vai tikai priekš mūzikas nevar arī pa 200eur atrast ko labāku. Jebkurā gadījumā audio-technica taisa labas ausis un kopumā ar tam galīgi greizi nenošaus neviens. Jebkurā gadījumā, segments cenu diapazonā no 150-200 ir ļoti blīvs un konkurence sīva. Kaut vai Bose, Sennheiser, Sony, AKG utt., utjp… Šeit, manuprāt, cīņa ir tik pat nežēlīga un sīva, kā vidusklases viedtelefoniem. Tiek meklēts maksimāli daudz, par maksimāli saprātīgu cenu.

      Vēlreiz paldies par viedokli, Baron! Patīkami padiskutēt un apmainīties viedokļiem :).

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt