Ko Tu zini par Jabra austiņām?

Tiem, kuri perās pa YouTube jau kādu laiku ir, iespējams, manījuši dažādus apskatus par Jabra austiņām.

Arī man bija iespēja uz apskatu paņemt 2 produktus. Spoiler Alert! Abas ir labas austiņas un abas spēj konkurēt ar Bose un Sony izstrādājumiem.

Jabra 85h:

Galvenie konkurenti: Bose QuietComfort 35 un Sony WH-1000XM3

Jabra Elite 65t un Elite Active 65t

Galvenie konkurenti: Sony WF-1000XM3 un Apple Airpods Pro, Samsung Galaxy Buds, Huawei Freebuds 3

Jabra Elite Sport

Par šīm gan nebija apskata un tika pieminētas garām ejot, bet idejiski labākās no visiem Jabra earbudiem. Spēj atpazīt arī piepumpēšanos, pievilkšanos, hanteles, kustību utt. Protams, ja esot ieslēgts atbilstošais režīms.

P.S.

Pēc video uzņemšanas nākošajās pāris dienās novēruju arī, ka mazās Elite austiņas mēdz sačakarēties meistarībā, ja ir bijušas pievienotas vairākām ierīcēm un kaut kas mūzikas atskaņošanā no Spotify nenormālie ielago un sākumā šķiet, ka pat neskan vai atskaņo fragmentus. Neesmu tehniķis un nemācēšu pateikt, kur tas suns aprakts, bet domāju, ka vajag pieminēt lai zini.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

2 Responses

  1. Gadu atpakaļ nopirku Jabra Revo (ar vadu), modelis, kas netiek vairs ražots, bet šur tur vēl var atrast. Ļoti laba uzbūves kvalitāte, ērtas un skanējums iekabina vidādiem shits by dr. Dre utml. pārcenotiem krāmiem ar dārgu mārketingu. Nezinu gan par bezvadu modeļiem, jo tā ir cita opera un man tikai vada sniegtās kvalitātes skanējums interesē.

  2. No pieredzes varu teikt, ka dārgā gala Jabra hands-free ir pilnīgs mēsls long-term. Nepārtraukti re-konektējas. Nav nekādas aizsardzības pret sviedriem.
    Sākumā, jau protams viss smuki. Laba kvalitāte, ērta, utt. Bet tas tikai pusgadam. Tagad principā mētājas krāmu kastē. Vairāk neko neplānoju no šiem pirkt.
    JBL ausis arī pilnīgs mēsls. Nu vismaz tās, kas 150 Eur kategorijā.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt