Jaunumi

WhatsApp ievieš jaunu Windows programmu ar labākām zvanu funkcijām

WhatsApp paziņoja par jaunu Windows programmu, kurā ir uzlabota veiktspēja un uzlabotas zvanīšanas funkcijas.

Jaunā versija atbalsta arī vairāku ierīču sinhronizāciju, lai jūs varētu lietot WhatsApp pat tad, ja tālrunis ir izslēgts, gluži kā Telegram.

Marks Zakerbergs savā Instagram kanālā publicēja paziņojumu, kurā teikts, ka jaunā Windows lietotne ļauj veikt end-to-end šifrētus grupu zvanus.

Atjauninātā programma WhatsApp operētājsistēmai Windows atbalsta videozvanus ar līdz pat 8 cilvēkiem un audio zvanus ar līdz pat 32 cilvēkiem. Arī mobilā lietotne ļauj veikt grupu zvanus ar līdzīgiem ierobežojumiem. Uzņēmums paziņoja, ka turpmāk palielinās atļauto cilvēku skaitu grupas zvanā. Tas atvieglo grupu zvanu veikšanu, ja vēlaties veikt grupas zvanu datorā.

Šīs nedēļas sākumā WhatsApp paziņoja arī par divām jaunām ar grupām saistītām funkcijām. Pirmā no tām ļaus administratoriem skenēt visus pieprasījumus par pievienošanos grupai sadaļā “Gaidošie dalībnieki”. Otrā ļaus jums redzēt koplietojamās grupas meklēšanas rezultātos, kad meklējat kādu nosaukumu. Agrāk, lai apskatītu kopīgās grupas, bija jādodas uz kontaktpersonas profilu.

 

Avots: TechChrunchAtbildēt

Līdzīgi raksti