Pieejams 2021. gada pirmais WhatsApp beta atjauninājums

WhatsApp beta

WhatsApp ir laidis klajā savu pirmo beta atjauninājumu 2021. gadā. Tajā atrodami vairāki mājieni par jaunām funkcijām, kas varētu parādīties šogad.

Kā ziņo WABetaInfotiek veikti ievērojami uzlabojumi, tostarp uzlaboti video un balss zvani, tērzēšanas vēstures dublēšana, kontaktu pārvaldība, pievienotas jaunas uzlīmes kā arī tiek veikti dažādi kļūdu labojumi.

Ceļā ir arī vairākas jaunas funkcijas, tostarp tādas, kas palīdz nodrošināt, lai nepalaižat garām grupas zvanus, kas šobrīd kļūst arvien svarīgāki.

Ja esat palaidis garām grupas sarunas sākumu, pašlaik sarunai nav iespējams pievienoties. Jaunā funkcija, iespējams, ļaus pievienoties sarunai arī tās laikā.

Lai gan jaunā funkcija vēl nav pieejama testēšanai un vēl nav zināms datums, kad tās būs pieejama, resursi, kas ievietoti WhatsApp beta versijas instalācijas failos liecina, ka tā būs pieejama gan iOS, gan Android.

WhatsApp beta versija

Ja vēlaties izmēģināt jaunos funkcijas un rīkus jau to tapšanas un testēšanas stadijā, varat pievienoties kādai no WhatsApp beta programmām. Diemžēl Apple ierīču programmas pašlaik ir pilna, taču var uzmanīt un pieteikties, kad atbrīvojas kāda vieta.

Lai pievienotos Android beta programmai, atrodiet WhatsApp beta lapu Google Play un ievadiet prasīto informāciju. Ja jau esat uzinstalējis WhatsApp publisko versiju, tā tiks automātiski atjaunināta beta versijā dažu stundu laikā.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt