Jaunumi

WhatsApp un PVO apvienojas cīņā par dezinformācijas mazināšanu saistībā ar Koronavīrusu

WhatsApp, ir lielisks rīks, kas palīdz nosūtīt īsziņas un uzturēt sakarus ar draugiem, ģimenes locekļiem un citiem. Diemžēl populārās platformas vietnē ikviens apzināti vai neapzināti var dalīties ar viltus informāciju. Tā kā pasaule saskārusies ar koronavīrusa uzliesmojuma krīzi, pareizas un oficiālas informācijas iegūšana ir svarīgāka nekā jebkad agrāk.

Apzinoties situāciju WhatsApp un Pasaules Veselības organizācija (PVO) sadarbības rezultātā izveidojuši WhatsApp tērzēšanas robotu. Tas ļauj WhatsApp lietotājiem saņemt informāciju par koronavīrusu tieši no PVO, nevis pārsūtītus ziņojumus, kas var izrādīties kļūdaini.

Will Cathcart, kurš vada PVO veselības trauksmesWhatsApp grupu komentējs: ,,Mums tālrunim jau pierakstījušies vairāk nekā miljons cilvēku. Mēs pat neesam vēl oficiāi izteikuši nekādus paziņojumus. Tas ir lieliski. Liekas, ka cilvēki ļoti vēlas iegūt labu, precīzu informāciju, un mēs ar prieku darām visu, kas ir mūsu spēkos, lai to nodrošinātu. ”

Ja jūs interesē tērzēšanas robota izmantošana, viss, kas jums jādara, ir jānosūta teksts ,,hi” uz +41 79 893 1892, pēc kura jūs saņemsit tekstu no PVO, kurā būs iespēju izvēlne, kurā būs pieejama visa veida informācija par koronavīrusu.

Avots: wired

Atbildēt

Līdzīgi raksti