Noplūdušas Samsung Galaxy S24 Ultra displeja specifikācijas

Samsung Galaxy S24 Ultra specifikācijas ir noplūdušas tiešsaistē, vairākus mēnešus pirms paredzamās viedtālruņa debijas 2024. gadā. 

Galaxy S23 Ultra pēctecis, kas tika prezentēts šogad, varētu būt ar displeju ar plakanām malām. Saskaņā ar attēlu, kas nopludināts mikroblogošanas vietnē X (iepriekš Twitter), tiek apgalvots, ka Samsung Galaxy S24 Ultra ir aprīkots ar Qualcomm vēl neizziņoto Snapdragon 8 Gen 3 SoC, kas arī nākamgad darbosies ar lielāko daļu vadošo viedtālruņu no dažādiem ražotājiem.

Tipster Ice Universe (@UniverseIce) pirmdien publicēja it kā Samsung Galaxy S24 Ultra attēlu, kurā redzama ierīces priekšējā daļa. Atšķirībā no tā priekšgājēja, šķiet, ka šai ierīcei ir displejs bez izliektām malām. Displeja rāmji izskatās līdzīgi šī gada modelim. Noplūdušajā attēlā redzams arī centrā pašbildes kameras izgriezums, kas atrodas displeja augšdaļā.

Gaidāmās ierīces displeja specifikācijas arī nopludināja Ice Universe, kam ir laba pieredze Samsung produktu informācijas kopīgošanā jau pirms to paziņošanas. Saskaņā ar sniedzēja teikto, Galaxy S24 Ultra būs 6,78 collu displejs ar 1440×3120 pikseļu izšķirtspēju, 19,5:9 malu attiecību un līdz 2500 nitiem maksimālo spilgtumu.

Iepriekš bija paredzēts, ka Samsung Galaxy S24 Ultra izmēri būs 162,3x79x8,6 mm. Tiek ziņots, ka ierīci dažādos tirgos darbinās arī Samsung Exynos 2400 mikroshēmojums vai Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 SoC. Paredzams, ka tālrunis darbosies ar Google gaidāmo Android 14 operētājsistēmu ar uzņēmuma One UI 6 saskarni.

Šobrīd šīs noplūdušās detaļas ir vērts uztvert kā baumas, jo Samsung nav vēl paziņojis par plāniem laist tirgū ierīci.

Avots: Gadgets360.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt