Tehnoloģiju jaunumi

Apple patentē interesantu dubulto monitoru statīvu

Ikvienam monitoru izvietojuma risinājumam ir individuālas priekšrocības. Kādam pietiek ar vienkāršu statīvu, kurš nāk komplektā ar attiecīgo monitoru, taču citi dod priekšroku tā saucamajai monitora stiprinājuma rokai, tādējādi iegūstot vairāk brīvās vietas uz galda virsmas. Vēl viens faktors, kurš ietekmē šo izvēli, ir monitoru daudzums, kas tiek izmantots.

Apple, šajā jautājumā, ir norādījis uz kaitinošu problēmu. Stiprinājumi ne vienmēr nodrošina labāko simetriju. Tādēļ, saskaņā ar Patently Apple atklājumu, uzņēmums ir patentējis jaunu monitora statīvu/stiprinājuma dizainu.

Šī sistēma, kā redzams attēlā, uzrāda montāžas sistēmu, kura maksimāli mēģina izlīdzināt monitorus. Tajā iekļauta sliede, kas darbojas horizontāli, un, uz kuras ir nostiprināti monitori. Sliede ir sadalīta divos gabalos, pa vienam katram monitoram, kas lietotājiem ļautu pārvietot monitorus sāniski vai leņķī uz augšu un uz leju, joprojām turot tos vienā plaknē.

Ņemot vērā to, cik daudz Apple iekasē par savu Pro Display XDR stendu, nevēlētos iedomāties, cik šī sistēma varētu maksāt, ja Apple to izlemtu ražotu. Taču, tajā pašā laikā jāatzīst, ka tā ir interesanta ideja.

Avots: Securityintelligence

Atbildēt

Līdzīgi raksti