Logitech MX Anywhere 3S – kvalitatīva pele par atbilstošu cenu

Šoreiz Logitech mums uz apskatu ir atsūtījis ļoti kvalitatīvu, stingru un elegantu – MX Anywhere 3S datorpeli. Šo datorpeli, līdzīgi kā daudzus citus ražotāja produktus, gribētu izcelt īpaši – ierīce ir ļoti kvalitatīva, precīza, salīdzinoši klusa un ar atsevišķām metāla kompenentēm, kas piešķir sajūtu, ka produkts kalpos ilgi. Par to arī nerodas šaubas.

Kā jau ierasts, Logitech kā iepakojumu izmanto papīru, kas ražots no FSC sertificētiem mežiem, kas apzīmē atbildīgu pasaules mežu apsaimniekošanu. Peles iepakojums šoreiz ir ļoti simpātisks un elegants. Atverot galveno iepakojumu, tajā ir atrodama vēl viena eleganta kastīte, kurā slēpjas pele ar savu aprīkojumu.

Avots: Gustavs, notepad.lv

Logitech MX Anywhere 3S dizains

Pele ir radīta diezgan profesionālā un elegantā dizainā, tai ir standarta datorpeles izmēri (100,5 x 65 x 34,4 mm), kas ļauj to ēri ieguldīt plaukstā. MX Anywhere 3S ir baltā krāsā un tai ir sudraboti elementi – rullīša daļā, atsevišķas pogas un pamatnes malas. Pelei ir ļoti stingra uzbūve un ergonomiska forma, kas jebkurai rokai ļaus darba dienu pavadīt bez papildus noguruma un visas dienas laikā liks justies, ka darbojaties ar kvalitatīvu ierīci.

Apskatot ierīci dažādos interneta veikalos, var šķist, ka tā diži neatšķiras no citām datorpelēm par zemāku cenu. Arī man sākumā radās tāds iespaids, taču, kad pele tika izņemta no iepakojuma, ierīce uzreiz šķita stipri stingrāka par “parasto” datorpeli. Peles plastmasa ir viegli matēta ar tādām kā izliektām rievām sānos, kas rada patīkamu, augstas kvalitātes produkta sajūtu.

Avots: Gustavs, notepad.lv

Logitech MX Anywhere 3S ir jaunākais modelis no MX Anywhere sērijas. Kā jau sērijas produkts, varam saskatīt līdzības ar iepriekšējiem modeļiem. No sērijas pirmā modeļa tās varbūt ir pāris iezīmes, taču salīdzinājumā ar otro modeli, varam saskatīt diezgan daudz līdzības. MX Anywhere 3S salīdzinājumā ar MX Anywhere 2S ir ar vairāk apaļām formām. Pogu skaits ir nemainīgs un arī rullītis ir saglabājies tāds pats, ka to varam iegriezt līdz to apstādinām.

Ikdienas lietošana

Logitech MX Anywhere 3S iespējams savienot gan ar Windows, gan ar Mac ierīcēm, turklāt savienošana ir ātra un ērta. Pele pēc formas ir ļoti līdzīga citām, tapēc ar pierašanu nekādas problēmas nav.

Avots: Gustavs, notepad.lv

Par peles augsto kvalitāti liecina arī atsauksmes internetā. Piemēram, Lielbritānijas Amazon to novērtējuši 6560 pircēji, kas pelei vidēji piešķīruši 4,6 no 5 zvaigznēm. Pozitīvajās atsauksmēs tiek minēts, ka peli ir viegli savienot ar bluetooth gan ar klēpjdatoru, gan ar planšetdatoru, kā arī ar Mac un Windows ierīcēm. Tiek minēts, ka pele ir pietiekami ergonomiska, un roka nenogurst arī garākās darba dienās. Pie negatīvajām atsauksmēm tiek minēts, ka peles klikšķi ir tikpat skaļi kā šīs sērijas iepriekšējam modelim MX Anywhere 2S. Es gan negribētu teikt, ka pele ir skaļa, taču esam apskatījuši arī nedaudz klusākas peles.

Avots: Gustavs, notepad.lv

Pele enerģijas ieguvei izmanto iebūvētu 500mAh akumulatoru, kuru var uzladēt ar USB-C tipa lādētāju. MX Anywhere 3S pie mums uz apskatu ir jau 2 mēnešus un ir bijusi tikai viena uzlāde pie ikdienišķas lietošanas. Peles aizmugurē iespējams to ieslēgt un izslēgt, kā arī atrodama savienošanas poga, kur peli ir iespējams pievienot 3 dažādām ierīcēm.

Logitech Options+ lietotne

Options+ lietotnē, kā jau ierasts, iespējams pielāgot peles pogu funkcionalitāti.

Ļoti patīkami bija ieraudzīt funkciju, kas ļauj iestatīt rullīša stingrību un kustības ātrumu. Iepriecināja arī iespēja rullēt uz sāniem, to noteikti novērtēs excel lietotāji.

Jau minētā easy-switch funkcija, pie kuras jau tik ļoti pierasts, ka grūti iedomāties savu ikdienu bez tās. Tam visam papildus iespēja konkrētās lietotnēs iestatīt atsevišķus iestatījumus.

MX Anywhere 3S tehniskā specifikācija

Garums100,5 mm
Platums65 mm
Augstums34,4 mm
Svars99 g
Sensora tehnoloģijaDarkfield high precision, 200-8000 DPI
Pogas6 (labais/kreisais klikšķis, atpakaļ/atgriezties, ritenītis, vidējais klikšķis)
BaterijaUzlādējama 500mAh baterija
KomplektācijaPele, uzlādes vads un lietošanas instrukcija

Peli iespējams pilnībā uzlādēt 3 stundu laikā, kas nešķiet ātri, taču ar pilnu bateriju tā darbosies līdz pat 70 dienām (protams, atkarīgs no lietotāja paradumiem).

Avots: Gustavs, notepad.lv

Kopsavilkums

Patika:

  • Elegantais dizains, matētā virsma
  • Iebūvētā baterija, kuru nav nepieciešams mainīt, bet var uzlādēt
  • Uzlāde notiek ar USB-C tipa vadu, kas ir plaši pieejams
  • Pele ar vienu uzlādi strādā visai ilgi

Nepatika:

  • Pele ir samērā maza cilvēkiem ar lielām plaukstām (jo kā jau nosaukums vēsta – paredzēta cilvēkiem, kas bieži ir ceļā), taču priekš tās izmēra šķiet smaga

Logitech oficiālajā vietnē MX Anywhere 3s peli iespējams iegādāties par 99 EUR, bet Latvijas interneta veikalos tā pieejama vidēji par 80 – 100 EUR.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt