Jaunumi

Atlantijas okeānā uz pamesta kuģa deg vairāk kā 1000 Porsche automašīnas

Atlantijas okeānā deg liels, pamests kravas kuģis ar 3,965 Volkswagen grupas transportlīdzekļiem. Aptuveni ceturtā daļa no tiem ir Porsche, liecina Bloomberg dati

Nav precīzi zināms cik katra zīmola automašīnas šobrīd ir uz kuģa. Zināms, ka starp tām ir Volkswagen, Audi, Porche un Bently automašīnas. Porsche lēš, ka uz Felicity Ace kravas kuģa, kas ir apmēram triju futbola laukumu lielumā, atrodas 1100 Porsche zīmola automašīnu.

Felicity Ace devās no Vācijas uz ostu Rodailendā, kad tas trešdienas rītā izsūtīja trauksmes signālus, ziņojot par ugunsgrēku vienā no kravas klājiem. Visi 22 apkalpes darbinieki tika veiksmīgi evakuēti un viņiem nebija nepieciešama medicīniskā palīdzība, teikts Portugāles jūras kara flotes paziņojumā. Kuģa īpašnieks tagad izstrādā plānu, kā atgūt pamesto kuģi.

Šobrīd kuģis bez apkalpes turpina peldēt pa Atlantijas okeānu un cerība atgūt automašīnas jau ir zudusi. Lai gan Porsche zaudējums ir gana sāpīgs, kāda Bentley pārstāve atklājusi, ka uz klāja ir arī 189 Bentley luksusa automašīnas.

Atbildēt

Līdzīgi raksti