Boeing un Porsche izstrādā elektrisku lidojošu automašīnu

Boeing ir sadarbojies ar luksusa sporta automašīnu ražotāju Porsche, lai izstrādātu koncepciju elektriskajam transportlīdzeklim, kas spēj vertikāli pacelties un nolaisties (VTOL) – citiem vārdiem sakot, viņi strādā pie lidojoša auto.

Uzņēmuma inženieri pat sadarbosies, lai izveidotu un pārbaudītu prototipu, pamatojoties uz to izstrādāto dizainu, kas, visticamāk, būs premium VTOL modelis, lai paliktu uzticīgs Porsche zīmolam.

Viņu sadarbībā tiks aplūkota arī pilsētas gaisa mobilitāte kopumā un uzmanība netiks pievērsta tikai transportlīdzekļa izstrādei. Porsche paziņojumā teikts, ka viņi izveidos starptautisku komandu kā daļu no saprašanās memoranda, kuru viņi parakstīja. Šī komanda pievērsīsies dažādiem pilsētas gaisa mobilitātes aspektiem, kā arī izpētīs premium potenciālu lidojošu transportlīdzekļu tirgus potenciālu un iespējamos izmantošanas gadījumus.

Šī sadarbība balstās uz mūsu centieniem attīstīt drošu un efektīvu jaunu mobilitātes ekosistēmu, un tā dod iespēju izpētīt premium klases pilsētas gaisa mobilitātes transportlīdzekļa attīstību ar vadošo autobūves zīmolu,” paziņojumā sacīja Boeing viceprezidents Stīvs Nordlunds (Steve Nordlund).

Kā atzīmēja Reuters , Boeing sacentīsies ar mūžīgo pretinieku Airbus SE, kurš jau pagājušajā gadā sāka testēt savu VTOL transportlīdzekli.

Avots: engadget.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt