Google Password Manager ļauj koplietot paroles ar ģimeni

Google Password Manager ir bezmaksas Chrome funkcija, kas ļauj lietotājiem koplietot savas paroles ar ģimenes grupu.

Jau februārī tehnoloģiju gigants sacīja, ka šāda funkcija būs pieejama 2024. gada maija Google Play v24.40 atjauninājumā.

Lai izmantotu funkciju, lietotājam jāizveido ģimenes grupa, ja tāda vēl nav, un tur jāpievieno cilvēki, ar kuriem labprātīgi koplietos paroles. Jāpiemin gan, ka dalīties ar paroli varēs tikai ar ģimenes grupas locekļiem, nevis visiem, kuriem ir Google profils.

Apskatot Google Password Manager reģistrēšanās info, parādīsies iepriekš nebijusi koplietošanas poga. Lai gan funkcija ir pieejama tikai Chrome mobilajā versijā, šķiet, datoru īpašniekiem nāksies nedaudz uzgaidīt.

Atsaucoties uz Google, kad parole tiek koplietota ar kādu ģimenes locekli, viņi Google izveidotajā lietotnē saņems paroles kopiju, ko var izmantot, lai iekļūtu pakalpojuma vai mājaslapas profilā. 

Play Services atjauninājums saņēmis ne tikai šādu jaunumu. To skaitā arī ir, piemēram, iespēja vecākiem sekot līdzi tam, cik daudz laika viņu bērni pavada dažādās lietotnēs, kā arī to ierobežot. Sarakstu papildina funkcija video zvana laikā pārslēgties starp divām ierīcēm. 

Avots: IndianExpress

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt