Programmatūra

Facebook izlaiž jaunu balss zvana lietotni CatchUp

Facebook Messenger jau ļauj veikt balss zvanus, taču šķiet, ka Facebook izmēģina jaunu lietotni ar nosaukumu CatchUp, kas lietotājiem ļaus veikt arī audio zvanus. Kāda ir atšķirība? Kāpēc būtu nepieciešama jauna un atsevišķa lietotne? Izmantojot CatchUp būs viena galvenā atšķirība: lietotāji varēs norādīt savu pieejamību.

Mēs visi esam veikuši tālruņa zvanus, uz kuriem cilvēki dažreiz neatbild, jo viņi, iespējams, nav dzirdējuši tālruņa zvanu vai ir aizņemti. Izmantojot CatchUp, lietotāji varēs iestatīt sarunu statusu lietotnē, lai parādītu, vai viņi ir pieejami zvanu saņemšanai un vai varēs atbildēt.

Saskaņā ar Facebook, viņi skaidro, ka tas ir domāts, lai pārvarētu dažus ierobežojumus ar tālruņa zvaniem, kad cilvēki nezina, vai viņiem vajadzētu zvanīt, jo viņi nevēlas traucēt otru personu, ja tā ir aizņemta. Parādot viņu pieejamības statusu, tiek domāts, ka lietotājs nav aizņemts un viņu var sazvanīt.

Facebook apgalvo, ka lietotne kādu laiku jau ir attīstījusies, taču koronavīrusa pandēmijas dēļ viņi paātrināja tās attīstību, lai palīdzētu lietotājiem uzturēt sakarus savā starpā. CatchUp izstrādāja Facebook iekšējā pētniecības un attīstības komanda. Pagaidām tas ir pieejams tikai ASV gan iOS, gan Android ierīcēm.

Avots: Ubergizmo

Atbildēt

Līdzīgi raksti