Instagram un WhatsApp nosaukumiem pievienosies nosaukums – no Facebook

Tagad sociālā tīkla gigants saviem vārdiem pievienos “no Facebook”. Instagram drīz kļūs par “Instagram no Facebook”, un WhatsApp pārvērtīsies par “WhatsApp no ​​Facebook”.

Uzņēmums jau ieviesis šo nosaukumu Workplace lietotnei. The Information vispirms ziņoja par plānotajām izmaiņām, kuras Facebook tieši apstiprināja.

Jaunie nosaukumi parādīsies abu lietotņu nosaukumos Apple App Store un Google Play. Ierīces sākuma ekrānā lietotnes vārds pagaidām ir palicis tāds pats. Bet ir arī ļoti iespējams, ka abu lietotņu ekrānā lietotnei redzēsiet “no Facebook”. Facebook jau veica šīs izmaiņas ar Oculus.

Mēs vēlamies tikt skaidrībā ar produktiem un pakalpojumiem, kas ir Facebook daļa,” sacīja The Information pārstāvis. Marks Zuckerbergs jau ir atklājis savu grandiozo redzējumu par savienotu (un pilnībā šifrētu) ziņojumapmaiņas sistēmu starp Facebook, Instagram un WhatsApp.

The Wall Street Journal ziņoja, ka FTC pārbauda, vai Facebook daudzie pirkumi tika veikti ar mērķi sagraut konkurenci. Tagad diviem no uzņēmuma nozīmīgākajiem pirkumiem Facebook būs jāapzīmogo tieši uz viņu vārdiem.

Avots: theverge.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt