1. aprīļa piedzīvojumi.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais 1. aprīļa piedzīvojumi.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #177151
    quizzical
    Participant

    Nu ja, ka pashi sapratiis. es par tiem apriilja jokiem esmu dzirdeejis visaadas jeelibas, bez jebkaadiem “april, april” viens no izcilaakajiem bija kautkas liidziigs sitam: tipo jaasaeedas cik var kautkaadi pupinju konservi vai kkas tml, jaaiziet pie drauga, kad juuti ka iistais briidis ir pienaacis ieej tualetee, noliec pamatiigu Lāci, protams, podam uudeni nolaist nevajag. un tad laikam sagaidi kad draugs ies tualetee, un tad kad shis atgriezies var vinjam pateikt:”Tev laikam tur kautkas tualetee nav kaartiibaa cik redzeeju”. Nu vienkaarsha, stulba jeeliba bet dzirdeeju kaa baigo apriilja joku! 😀

    #177152
    QueenZ
    Participant

    quizzical wrote:

    Nu ja, ka pashi sapratiis. es par tiem apriilja jokiem esmu dzirdeejis visaadas jeelibas, bez jebkaadiem “april, april” viens no izcilaakajiem bija kautkas liidziigs sitam: tipo jaasaeedas cik var kautkaadi pupinju konservi vai kkas tml, jaaiziet pie drauga, kad juuti ka iistais briidis ir pienaacis ieej tualetee, noliec pamatiigu Lāci, protams, podam uudeni nolaist nevajag. un tad laikam sagaidi kad draugs ies tualetee, un tad kad shis atgriezies var vinjam pateikt:”Tev laikam tur kautkas tualetee nav kaartiibaa cik redzeeju”. Nu vienkaarsha, stulba jeeliba bet dzirdeeju kaa baigo apriilja joku! 😀

    kaarteejo reizi nelabi palika un taa arii aprilja joku nesaskatiju, cilveeki jau saak zaudeet aprilja spritu 😀

    #177153
    drunk_lizard
    Participant

    kaapeec tas mudaks sjitaa spamo?

    samaksaajis administraacijai?

    #177154
    QueenZ
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    kaapeec tas mudaks sjitaa spamo?

    samaksaajis administraacijai?

    driikst zinaat par ko iet runa vispaar? 😀

    #177155
    samurajs
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    kaapeec tas mudaks sjitaa spamo?

    samaksaajis administraacijai?

    Administrācija nav uzpērkama. Te vienalga beztēma, lai jau spamo!

    #177156
    QueenZ
    Participant

    Bet viss tachu notiek pa teemu, neviens jau vel offtopik nebija izgaajis. Vissas diskusijas par 1. aprilja jokiem tachu.. 🙂

    #177157
    preddetor
    Participant

    Peedeejaa laikaa katrs otrais pousts ir tevis kreateets, KviinZ… Vai tad tas neliek aizdomaaties? Iesaku piebremzeet savu aktivitaati noutepadaa un iziet aaraa, paelpot svaigu gaisu, papluukt pukjiites, padejot baletu, vai atrast pedofilistisku draudzinju, whatever… Vienkaarsji rekomendeeju… Par teemu- jokosjana ar savaam fekaalijaam, manupraat, nav nekas smiekliigs vai reeciigs, tuvaak buutu pretiigs… Ljoti veci paartikas produkti aizdedzinaataa aviizee pie riebiiga kaiminja durviim jau ir cita runa… 😀 😀 😀 😀

    #177158
    QueenZ
    Participant

    preddetor wrote:

    Peedeejaa laikaa katrs otrais pousts ir tevis kreateets, KviinZ… Vai tad tas neliek aizdomaaties? Iesaku piebremzeet savu aktivitaati noutepadaa un iziet aaraa, paelpot svaigu gaisu, papluukt pukjiites, padejot baletu, vai atrast pedofilistisku draudzinju, whatever… Vienkaarsji rekomendeeju… Par teemu- jokosjana ar savaam fekaalijaam, manupraat, nav nekas smiekliigs vai reeciigs, tuvaak buutu pretiigs… Ljoti veci paartikas produkti aizdedzinaataa aviizee pie riebiiga kaiminja durviim jau ir cita runa… 😀 😀 😀 😀

    par taam fekaalijaam jau neraxtiju es un vispaar vieniigais kritizators bija d_l, vins vienmeer mani kritizee.. :D:D

    #177159
    preddetor
    Participant

    Kviinz, lasiit jaamaacaas… Kreateets- radiits… Un nejau tev bija domaata taa dalja par fekaalijaam…

    Un jaa, jaabeidz offtopikot, taapeec nemeegjini pat atbildeet…

    #177160
    Mr.Death
    Participant

    Uz ko deram, ka viņš šeit iepostēs? 😀

    P.s. Pasties kā cilvēks cenšās – jau pirms septiņiem pamodies, lai notepadā ieietu nočekot komentus 😀 :win:

    #177161
    QueenZ
    Participant

    Atbildeeshu gan 😀

    Viens varen labs 1. apriilja jocinsh..

    Krievija piesaka sevi procesoru tirgū

    Kā ziņo IXBT lasītāji, burtiski dažu dienu laikā dienasgaismu ieraudzīs jauns Krievijā ražots procesors – Elbarus

    Iecerētais tehnikas brīnums ir divu kodolu procesors, kurš ir aicināts pārvarēt tehnoloģiskās pasaules šķelšanos. Jo viens procesora kodols sevi identificēs sistēmai kā Pentium 4, bet otrs kā Athlon, lieki piebilst, ka procesors, kurš pats par sevi saprotams atbalstīs kā 32-bitu, tā arī 64-bitu tehnoloģijas, būs savietojams gan ar LGA 775, gan ar Socket754/Socket939 interfeisiem.

    Kā jau ziņots Elbarus +PX4000 uz veikalu plauktiem varētu parādīties jau maijā.

    April April! 😀

    #177162
    osh
    Participant

    Nu, vo, tikko nenormāli lēti uzrāvos uz vienu 1. aprīļa joku. Žetons oranžajam monstram.

    #177163
    QueenZ
    Participant

    osh wrote:

    Nu, vo, tikko nenormāli lēti uzrāvos uz vienu 1. aprīļa joku. Žetons oranžajam monstram.

    Uzraavos uz to pashu joku, pats par kjirbi paliku :D:D:D

    #177164
    samurajs
    Participant

    QueenZ: Tu jau tāds esi, vai tad nē? 😀 😀 😀

    Es neuzrāvos… apskatījos dārzeņu kontingentu savos draugos un uzreiz sapratu!

    EDIT: https://interfilm.ru savējos joko šādi: Kas neapjūk – iekšā jau tiek!

    [img]https://img81.imageshack.us/img81/8/hackedfz8.jpg[/img]

    #177165
    rajah
    Participant

    nav pirmais aprīlis domāts, bet tomēr

    https://djv.ru/?action=news&id=9328

    “Kā pareizi turēt mikrofonu?”

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=nGnzu1GsWf8[/youtube]

    #177166
    Jazz
    Participant

    Vecajam laikam mājās nav jašika vai arī nekad nav redzējis kā runā pa mikrafonu? 😀 Vai arī bija tik ļoti satraucies, ka stresā apjuka. Kā arī iespējams, ka vispār neatiet no mobīlā telefona sarunām un pa privičkai… 😀

    Arī ne par pirmo aprīli, bet manuprāt tik naglu cilvēku ir sasodīti maz 😀

    [youtube]https://youtube.com/watch?v=cRHC2GlRQLQ[/youtube]

    #177167
    QueenZ
    Participant

    Man ir taads baigais jautaajums.. vai 1. apriila joki ir tikai Latvijai vai arii visai pasaulei..?

    #177168
    osh
    Participant

    UK un ROI ir. Saucas April Fools’ Day.

    #177169
    QueenZ
    Participant

    Es vairaak biju domaajis no Amerikas gala, jo no turienes tieshaam nav dzirdeets… Un kaa tad ar Lietuvieshiem, vinjiem arii nav?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā