10 Most Beautiful Looking Linux Desktop

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD 10 Most Beautiful Looking Linux Desktop

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #184710
    QueenZ
    Participant

    Nu tur jau ir tas labaakais ka Linux der gan tiem kas meklee bezmaksas alternatiivu gan arii tiem kam patiik kompileet 🙂 Manaa galvaa viss notiek 🙂

    #184711
    shady
    Participant

    Manuprāt, linux nav jāuztver kā bezmaksas alternatīva. Tā vienkārši ir alternatīva, jo, ja man būtu jāmaksā par linux, tad es maksātu!

    #184712
    sir_irius
    Participant

    Manuprāt linux IR jāuztver kā bezmaksas, jo tā IR bezmaksas! 😉

    PS. Nav nepieciešams piķis, lai lietotu linux, bet gan prāts 🙂

    #184713
    QueenZ
    Participant

    Linux vispaar lietot ir pat vieglaak kaa Windows. Programmas uzzinstaleet daudz vieglaak pietiek ar vienu komandu un gatavs. Nez kas tur tik sarezhgjiits.. tachu linuxaa var braukt ljoti dzilji un tur gan ir mazliet vajadziigs praats..

    #184714
    sir_irius
    Participant

    Khemm, tad kad visu saliek pa plauktiem, tad jau būs viegli, bet lipināt programmas no pirmkoda diezvai jaunajam Linuxerim dikti labi sanāktu… 🙂

    #184715
    QueenZ
    Participant

    Jaunajiem Linuksistiem tas nav vajadziigs

    #184716
    nevertell
    Participant

    sir_irius wrote:

    Khemm, tad kad visu saliek pa plauktiem, tad jau būs viegli, bet lipināt programmas no pirmkoda diezvai jaunajam Linuxerim dikti labi sanāktu… 🙂

    Emmm, ./configur, make, sudo/su -c make install. Viss.

    Par tēmu: daudzi effekti no compiz-fusion ir domāti, lai atvieglotu darbu, un tie dara savu darbu diezgan labi. Tikai, lai pilnvērtīgi to izmantotu, vajag stiprāku karti.

    #184717
    sir_irius
    Participant

    nevertell, nejau visam sourcem ir configure skripta, tas ir viens, un ne vienmer ir pa priekshu uzkompileti visi libariji, un jaunais lietotajs visticamakais, ka apjuktu pie kautkada errora, un nezinatu ko darit.

    #184718
    iNFiDEViL
    Participant

    piekrītu Wuu, Ubuntu ir ļoti piemērots vidusmēra lietotājiem un vairāk…reāla alternatīva, kuru izvēlēties pārejot no Windows…lielisks draiveru supports, visu vajadzīgo softu kas nav ieksā var dabūt bez aizķeršanās, googlee par ubuntu var atrast da jebko, ja kas nav skaidrs – domāju visplašākais community. Tiem kam patīk kost…tie var lietot citas distras un plosīties pa komandrindām…vismaz ubuntu cik esmu lietojis, ne reizi nebija vajadzības pieskārties komandrindai ( Ja godīgi, nav arī ne mazākās vēlmes)…visu dabūju caur grafisko vidi ērti, vienkārši, bez aizķeršanās. Vēl drošvien laba alternatīva šajā ziņā būtu OpenSuse, bet par pārējām gan šaubos.

    P.S: Neesmu linuxu experts, un iespējams dikti apstrīdēt mani varētu…bet tas ir tāds vienkārša linux lietotāja viedoklis

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā