9. janvāris – sākas oficiālā Windows 7 beta testēšana

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas 9. janvāris – sākas oficiālā Windows 7 beta testēšana

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 61 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #187907
    samurajs
    Participant

    Es dabūju key ar FF3, bez problēmām. Nē – TPB un M$ versijas ir 1:1 vienādas. Paņem TPB trekerī arī to mp3 hotfixu!

    #187908
    izredzētais
    Participant

    skaidrs.. 🙂 ceru, ka finālā versija mūs pārsteigs ar ko jaunu vismaz dizaina ziņ ā 🙂

    #187909
    Wuu
    Participant

    Kur var novilkt ar normālu ātrumu vismaz 2mb/sec ?

    #187910
    izredzētais
    Participant

    domāju TPB atradīsi..

    vairāk kā 10 kodi šim pasākumam nemaz nav..

    Windows 7 Beta 32-bit Product Keys:

    QXV7B-K78W2-QGPR6-9FWH9-KGMM7

    6JKV2-QPB8H-RQ893-FW7TM-PBJ73

    4HJRK-X6Q28-HWRFY-WDYHJ-K8HDH

    GG4MQ-MGK72-HVXFW-KHCRF-KW6KY

    TQ32R-WFBDM-GFHD2-QGVMH-3P9GC

    Windows 7 Beta 64-bit Product Keys:

    482XP-6J9WR-4JXT3-VBPP6-FQF4M

    7XRCQ-RPY28-YY9P8-R6HD8-84GH3

    D9RHV-JG8XC-C77H2-3YF6D-RYRJ9

    RFFTV-J6K7W-MHBQJ-XYMMJ-Q8DCH

    JYDV8-H8VXG-74RPT-6BJPB-X42V4

    #187911
    mildaa
    Participant

    Samurajs: Paldies, noderēja ;)) tas pats, arī izredzētais.

    #187912
    spioneer
    Participant

    kaapec man windows 7 caur virtualbox nevar piesleegties internetam, bet ubuntu pats caur virtualbox piesleedzas

    #187913
    samurajs
    Participant

    spioneer: tāpēc ka Win7 vajag draiverus (tie ir iekš Virtualbox GuestAddition). Kā tos dabūt virsū? Tāpat kā parastai sistēmai caur Device manager, tik norādi vietu kur tev ir GuestAddition draiveru paka. Lasi šeit.

    #187914
    spioneer
    Participant

    es izveelejos: install guest addons

    tad nospiedu cancel

    iegaaju my computer, open disk (kuraa ir guest addons)

    tad uz datnes, kuraa ir nosaukums x86 uzspedu ar labo peles taustinnu properties un uzliku compatibility mode ar vista

    tad run to pasu datni ar administrator un visi driveri aizgaaja…

    #187915
    samurajs
    Participant

    Lai audio normāli darbotos un nesabojātu mp3 failus – uzreiz novelkam un instalējam Hotfix KB961367.

    #187916
    Foxsk8
    Participant

    Pagaidīšu, kad tikšu jaunos apartamentos, tad būs jāietestē, 2GB priekš manīm pa ilgu vilksies, ar optisko būs ātrāk.

    #187917
    iKey
    Participant

    Samuraj, man iedeva tādu pašu sīdī kī kādu tev, laikam M$ ganīs, kad tiks aktivizēta 2,5M win7, tad tie, kas nepaspēja paliks bešā.

    #187918
    samurajs
    Participant

    Mieru, pavisam ir tikai pieci CD-keji 32-bit un tipat daudz 64-bit versijai. Atcelta 2,5M robeža. Kad beigsies cilvēki-testētgribētāji, dos arī suņiem un kaķiem 😀

    Kolosāls reklāmas gājiens, ja kas…

    #187919
    Foxsk8
    Participant

    Vienigais minus, ko pamaniju uz savas sistemas ir tads, ka kopejot lielapjoma failus. Pienemsim ap 70K failu un sver tas ap 2 GB, tad process uzkaras, respektivi visu laiku rada, ka notiek failu noteiksana, bet reali tas viss kopejas, beigas sanak taa, ka netiek paradits, cik ilgi tas viss process aizies. Es akmeni metu uz kopesanu, pie tas ir japiestraadaa.

    Plusi:

    Draiveru auto uzkliksana. Nebija skanas draiveru, piesledza netu, pasi nonaca un uzlikas.

    Resursu zinaaa ed mazak par Vistu.

    Instalacijas laiks uz manu kasti 30 Min.

    Atliek vien gaidit Final versiju. Domaju kadu laiku padzivot uz Windows 7, ja labi izdosies testacijas laiku pagarinat vai nonemt lidz Final versijai, tad saubu nav, ka Windows 7 turmak sedes uz manu kasti, ja nu vienigi kaut kadi mega gluki neradisies.

    #187920
    Foxsk8
    Participant

    Ok sakas problemas ar Win 7.

    1. Ka lai izveido failu ieks Program Files, respektivi piedavaa tikai veidot mapi.

    2. Kaut kas ar permisijam nav kaa vajag, mapem uzliekas Read-only, kad meiginu nomainit, viss itka nomainas, skatos pa jaunu, atkal read only virsuu, respektivi man ieks tiem Program Files mapes atrodas web servers, tagad mulkigi sanak, visus failus ko veido, labo jaliek uz desktop un tad tikai jakopee uz attiecigo mapi.

    3. Atverot failu, tas uzradaas ka read only, kaut vai vinam nekadu read-only nav.

    4. Skatit bildi:

    [img]https://notepad.lv/userpix/2_untitled_1.png[/img]

    Kaut kas ar permisijaam itkaa nebutu, tas ar uzlieku, lai ir, pec apstiprinashanas vienalga rada ka nav.

    Varbut kadam lidziga problema? Uztaisam kadu txt dokumentu uz vecaku Win, tad iemetam to ieks Program Files mapes un patestejam, ko var, ko nevar ar vinu izdarit.

    #187921
    Foxsk8
    Participant

    TB, problemu atrisinaju, ne tam user kontam permisijas liku.

    #187922
    Creep
    Participant

    Par to webserveri: es parasti pārkonfigurēju, lai htdocs direktorija ir C:WWW …

    Katrā ziņā pirmie iespaidi labi par šamo. Domāju, ka pavisam noteikti, ka sēdēs uz manas kastes, kad būs final…

    #187923
    Foxsk8
    Participant

    Ta var jau to visu salikt, bet kam tas, ja jau ilgu laiku lietoju pa standartu un esmu jau pieradis.

    #187924
    Foxsk8
    Participant

    Ok, viena milziga problema:

    Quote:


    When I tried starting Apache on my Windows 7 system, I noticed a socket error while trying to start. The command netstat -ano gave me a shocking discovery: the process with ID 4 (System) was using port 80. After a while, I suspected http.sys to be the cause, and stopped it. It caused some other services (mainly media sharing) to stop, and port 80 was not listening afterwards. Afterwards, I started the ‘Windows Remote Management’ service — which was stopped before — and behold, port 80 was listening again. A HTTP request to the local system gave me a 404, so it was this service.

    Reali tiek bloketi porti pec standarta, kas tos blokee, hvz, man tieshi tada pati problema, kas augstak tika aprakstita. Uzmetot softu, bez sistemas restarta, viss iet okey, tiklidz jauns restarts, ta tiek mistiski bloketi porti, Firewall atslegsana neko nelidz. Varbut kadam ir kadas idejas?

    #187925
    iKey
    Participant

    Njā, šis windows piezīdās latviešu tehnoloģiju – Coneq skaņas uzlabošanas sistēmu

    #187926
    kristsc
    Participant

    man kautkaadi gljuki paraadijushies, verot vaļā kādu mapi, atveres, bet nekas nav iekshaa, tad pameģinu open in new window, tad atveras taa mape, baigais čakars, kaa to probleemu novērst?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 61 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā