Adobe Photoshop 20 gadi

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Adobe Photoshop 20 gadi

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #228832
    daGrevis
    Participant

    Nu bāc, Gimp ir otrais pēc PS! …nevis kaut kāds štruntīgs Paint.NET. :mod:

    #228833
    untitled
    Participant

    Gribēju tikai pateikt, ka ielākajai daļai kuri lieto dārgu un zagtu Photoshop, pilnīgi pietiktu ar bezmaksas Gimp

    #228834
    Toms
    Participant

    Arī es pats ikdienā strādaju gan ar Fotošopu, Illustrātoru, Coreli un citiem grandiem. Kapēc? Jo esmu pie tiem pieradis un netaisos mainīt savus ieradumus. Esmu mēģinājis Gimp lietot (nesekmīgi), Inkscape (nesekmīgi)…

    Domāju, ja vispirms būtu iemācījies strādāt ar Gimp/Inskcape, tad tagad teiktu savādāk. Lieta ir tanī, kuru programmu lieotājs ņem kā etalonu un salīdzina ar citām. Lai kārtīgi varētu strādāt ar kādu programmu, imho, nevajadzētu būt nekādam etalonam, lai vieglāk butu apgūt attiecīgo programmu.

    P.S. varbūt dizaineriem/grafiķiem aizliedzam PS un iedodam Paint? 😀

    https://www.youtube.com/watch?v=ElrldD02if0

    P.S.S.

    #228835
    aoma
    Participant

    Ja kas, lietpratējs arī ar Paint uztaisīs šedevru, zināšanas ir viens, mākslinieka acs un roka – pavisam kas cits.

    P.S. Man meitēns Liepājā mācās datorgrafiķos, apgūst gan PS gan Coreli, tehniski es varbūt pagaidām zinu vairāk, bet kad šī brīvi ar peli sāk vilkt pa pa molbertu, man atliek tikai pablisināties 🙂

    #228836
    deivs001
    Participant

    Taisnība jau ir, ka mākslinieks ar Paint spēs uzzīmēt ko tādu, lai mute paliktu atvērta. Piemēri ir daudz, atrodami youtube.com, ja kādam interesē.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā