AKKA/LAA trako atkal!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas AKKA/LAA trako atkal!

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #185430
    memorex
    Participant

    galīgi nepareizi samērotas cenas. Kapēc MP4 atskaņotājiem 1Ls, bet telefonam 3Ls, ja abī spēj atskaņot video un MP3, tas pats attiecās uz atmiņas kartēm, un kā jau Creep minēja, tad iznāk mazās atmiņas kartes maksās tikpat cik 1-2GB… + kronis visam: Iekārtas kurām iebūvēta visu veidu zibatmiņa. Tad iznāk ka pērkot piemēram jaunu printeri es maksāšu arī 1.5Ls, tas ir daudzām ierīcēm, jo ir iebūvēta neliela zibatmiņa…

    #185431
    samurajs
    Participant

    Tā lieta ir tumša kā nēģera ānuss 😀 Kā vispār var pierādīt, ka mūziķis A vairāk cietis no pirātisma nekā mūziķis B, un viņam tādējādi pienākas lielāka iekasētās nodokļa naudas daļa?

    Domājams, ka kautkādām akcijām vismaz daļu to nodokļu izlieto. Gadījumam, ja Valsts kontrole vai VID sāk bāzt degunu…

    #185432
    msh
    Participant

    memorex wrote:

    galīgi nepareizi samērotas cenas. Kapēc MP4 atskaņotājiem 1Ls, bet telefonam 3Ls, ja abī spēj atskaņot video un MP3, tas pats attiecās uz atmiņas kartēm, un kā jau Creep minēja, tad iznāk mazās atmiņas kartes maksās tikpat cik 1-2GB… + kronis visam: Iekārtas kurām iebūvēta visu veidu zibatmiņa. Tad iznāk ka pērkot piemēram jaunu printeri es maksāšu arī 1.5Ls, tas ir daudzām ierīcēm, jo ir iebūvēta neliela zibatmiņa…


    Ļoti elementāri – datu nesēju tirgu jau izfisa [tajā vienā linkā bija labs cipars – 5,5x mazāk], nu jāpieķeras kam tādam, kas tik viegli nejuks – ļoļiki tak mazcenas mobjus pirks? – Pirks. Ierubām trinīti un aidā. Tā kā pats nekādus mazcenas mobjus neesmu pircis un netaisos, ja sagribēsies citu, risinājums elementārs, ar nosaukumu Klaipēda. Vajadzēs kādus dzelžus, uz kuriem sakabināti lati – tas pats variants.

    #185433
    demos23
    Participant

    AKKA/LAA tāds kaku kantoris vien ir. Iesaku noskatīties Nekā personīga 02.11.08 raidījumu, tur tiek stāstīts ka AKKA/LAA ir paspējusi sasmērēties, un ka daļa naudiņas jau ir aizgājusi pa pieskari.

    #185434
    Loading
    Participant

    Akka galīgā sviestā iet. Tāks. Es pieprasu nodokli par notepad.lv izmantošanu Latvijā, maksājiet man! <100 apmeklētājie dienā - 100Ls, 200-300 - 200Ls, ...

    https://www.kakao.lv/index.php?zoomzina=3961

    #185435
    Aldis
    Participant

    vsp.. jau ja mes samaksajam sho nodokli, tad kapec mums nelauj turet muziku, filmas, u.t.t. uz datora? serveriem!? 😀 😀 Parsutit tas draugam.. u.t.t.?! 😀 😀 Diskos rakstiit.. tad sanak es to nodokli maksaaju skata peec!? 😀

    #185436
    QueenZ
    Participant

    Eh.. cenas taapat nieciigas, nav ko uztraukties :money:

    #185437
    nitro
    Participant

    izredzētais wrote:

    loading, var. un daudz. -> mp3 convertor (mp3 lame){..}


    Taa jau vairs nav dziesma bet parodija par parodiju..

    QueenZ wrote:

    Eh.. cenas taapat nieciigas, nav ko uztraukties :money:


    Tev taisniiba! Tad jau tu neiebilstu ja man katru dienu katrs Latvijas iedziivotaajs dotu pa santiimam kautvai tikai ekonomiski aktiivie..? Ar sho piemeeru es tikai gribeeju pateikt – visu nosaka galarezultaats..tev varbuut taa ir smiekliiga summa bet pareekjini kas notiek kad to `smiekliigo summu` samaksaa uzreiz daudzi?

    #185438
    QueenZ
    Participant

    Bet nejau man par tiem daudzajiem ir jaamaxaa. 😉 Vai man zheel ka vinjiem paaris lieki miljoni? 😀

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā