AMD piedāvā bezmaksas CPU nesaderīgu mātesplašu atjaunināšanai

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas AMD piedāvā bezmaksas CPU nesaderīgu mātesplašu atjaunināšanai

Tiek skatīts 2 ierakstu – 1 līdz 2 (no 2 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #163302
  samurajs
  Participant

  Tiem, kuri iegādājušies jaunos AMD Ryzen 5 2400G vai Ryzen 3 2200G procesorus ar iebūvētu Radeon Vega grafiku, ir lielas izredzes saskarties ar nepatīkamu problēmu. Kad PC būs samontēts, sistēmu iestartēt neizdosies, jo šiem CPU vajag speciālu mātesplates/BIOS programmatūru. Reti kurai esošai mātesplatei ar AM4 socket tāda būs uzinstalēta. Jā, Ryzen atbalsta bez problēmām, bet tikai bez integrētās grafikas. Ir daži mātesplašu modeļi, kur šo atjauninājumu var veikt bez procesora klātbūtnes tieši no USB zibatmiņas. Tomēr tādi ir retums.

  Š ādas ķibeles jau ir bijušas ne reizi vien uzreiz pēc jauno CPU iznākšanas. Pēc dažiem mēnešiem ražotāji mātesplatēs jau sainstalējuši visu nepieciešamo, bet pārejas periodā parasti iesaka vērsties servisa centros vai ievietot vecāku CPU un pāršūt mātesplati.

  Rūpējoties par klientiem, AMD piedāvā ērtāku variantu: saņemt bezmaksas Boot Kit komplektu, un pašam atjaunināt mātesplati. Š im nolūkam jāapmeklē AMD atbalsta mājaslapa un jāaizpilda forma šeit. Problēmas aprakstā vienkārši jāieraksta šis – Boot kit Required.

  Interesenti jau notestēja piedāvājumu un saņēma šo: AMD A6-9500 Dual-core (2 Core) 3.50 GHz Processor. Protams, pavārgs, bet savietojams ar AM4 socket un ir iebūvēta grafika gadījumiem, ja liekas videokartes nav pa rokai. Ar atsūtīto CPU lietotājs var atjaunināt mātesplati, kārtīgi notestēt visu, un tikai pēc tam likt virsū jaudīgo un dārgo Ryzen.

  Kad viss paveikts, lietotājam uzlikts par pienākumu nosūtīt saņemto CPU atpakaļ. Masīvais radiators nav jāsūta – to drīkst paturēt kā suvenīru.

  [img]https://notepad.lv/userpix/28_ryzen_3.jpg[/img]

  #332970
  Raivix
  Participant

  Respect īstenībā. Racionāls situācijas risinājums.

Tiek skatīts 2 ierakstu – 1 līdz 2 (no 2 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā