Andris Piebalgs: nost ar energorijīgu sadzīves tehniku!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Andris Piebalgs: nost ar energorijīgu sadzīves tehniku!

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #205564
    ob1
    Participant

    Nopirku mājai dažas LED spuldzes. Patēriņš tiešām mazs, bet gaismas arī tā pamaz. Spuldzes ir dārgas, bet ar laiku atpērkas uz zemākiem elektrības rēķiniem. Jācer, ka tuvākā laikā tehnoloģijas attīstīsies un spuldžu cenas kritīsies.

    #205565
    Mr.Death
    Participant

    es za to visur saliku 100vatiigaas kveelspuldzes na*uj! lai spiid, savaadaak jau akls var palikt. gludekli ziemas laikaa lietoju radiatora vietaa, taaada vnk man maajaas nav. un kaada jeega ledusskapi virinaat, vai ta nevar visu laiku valjaa tureet? taapat sjis to aukstumu tur saglabaa.

    #205566
    Jaunzems
    Participant

    Gaļas darbus arī ar fleksi veic?

    #205567
    Mr.Death
    Participant

    Galjai es paarsvaraa izmantoju triisfaaziigo ripzaagji. Ar fleksi nav arsjana :>

    #205568
    aoma
    Participant

    Kāds ir vārijis tējai ūdeni ar 4 sērkociņiem un 2 žiletēm? Vai sildījis vannu ar analogu ierīci no 2 burku bleķa vāciņiem? Tagadējās problēmas salīdzinoši liekas vienkārši smieklīgas, tiesa, tad gan es dzīvoju kojās… 😀

    #205569
    samurajs
    Participant

    aoma wrote:

    Kāds ir vārijis tējai ūdeni ar 4 sērkociņiem un 2 žiletēm? Vai sildījis vannu ar analogu ierīci no 2 burku bleķa vāciņiem? Tagadējās problēmas salīdzinoši liekas vienkārši smieklīgas, tiesa, tad gan es dzīvoju kojās… 😀

    Kā gan ne? 2 žiletes ieliek kloķi jebkurai tējkannai; galvenais, lai būtu stipri korķi strāvas vadā 😀

    #205570
    ob1
    Participant

    4 sērkociņi ir par daudz, pietiek ar 2.

    #205571
    aoma
    Participant

    ob1 wrote:

    4 sērkociņi ir par daudz, pietiek ar 2.

    var jau būt, tas bija ļoooti sen…

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā