Apple nÄ￾kamgad plÄ￾no atvÄ“rt 50 jaunus veikalus

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Apple nÄ￾kamgad plÄ￾no atvÄ“rt 50 jaunus veikalus

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149995
    Mopsis
    Participant

    [imgl]https://www.wallpaperpimper.com/wallpaper/Dual_Screen/tn/Apple-Stripes-tn.jpg[/imgl]Ekonomiskā krīze ir skārusi visus, un uzņ ēmums Apple, lai cīnītos ar to, ir nolēmis 2010. gadā atvērt no 40 līdz 50 jaunus veikalus. Vairāk kā puse veikalu būs ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, lai cilvēki varētu apskatīt dažnedažādos produktus un palielinātu Apple zīmola popularitāti arī citur. Droši zināms, ka Apple atvērs jaunus veikalus Londonā un Parīzē, kā arī Š anhajā. Kopš pirmo Apple veikalu atklāšanas 2001. gadā, veikalu ir kļuvis daudz vairāk, septembrī apmēram 46 miljoni cilvēku bija iegājuši Apple veikalos visā pasaulē. Pašlaik Apple ir 280 veikali vairāk kā desmit valstīs.

    #217864
    ob1
    Participant

    Jā, es arī šad tad ieeju Apple veikalā… lai paņirgātos par pārdevējiem.

    😀

    #217865
    natolv
    Participant

    ob1 wrote:

    Jā, es arī šad tad ieeju Apple veikalā… lai paņirgātos par pārdevējiem.

    😀

    Manuprāt viņi jūtas priecīgi, ja kāds “potenciālais pircējs” ienāk viņu bodē 😀

    Par tēmu: Man liekas smieklīgi, ka septembrī veikalu apmeklējuši 46 milj. bet kko nopirkuši, labi ja 0,5 %!

    #217866
    richX
    Participant

    loading, darīts… (lai gan tas bija vairāk domāts kā sveiciens un labas laimes vēlējums) 🙂

    atvainojos par sagādātajām neērtībām

    #217867
    Loading
    Participant

    richX, privātai ziņai varbūt labak izmanto “P.Msg” pogu, tā būs tāda ziņa, ko citi nevarēs izlasīt!

    #217868
    drunk_lizard
    Participant

    cik veertiigs un analiitisks raksts!!!!

    halelujaa, mesija ir dzimis!

    duksis/mopsis ar saviem briinumainajiem rakstiem notepad aatri izvediis sauliitee!

    blje…

    #217869
    RicoPico
    Participant

    Godīgi sakot es arī neiebraucu raksta būtībā… Nu un, ka Š anhajā būs jauns Apple veikals?

    #217870
    Crow
    Participant

    Garās runas īsais saturs – kamēr visur it kā ir krīze, aizgrauztais makābols, kam, pateicoties fetiša zīmolam un nejēdzīgajai navarkai, piķa netrūkst, taisās buvēt vēl vairāk stikla tempļu… tas ir, andelbodīšu, lai apgaismotu, khmm khmm, atlikušos necienīgos neticīgos.

    P.S. Mop… khmm, kristerzzzzzzB: ej, lūdzu, uz dat*vi pieteikties par augšupielādētāju. Tur tevi gaida panākumi :>

    #217871
    xeons
    Participant

    Diez cik bodes viņi ir aizklapējuši!

    #217872
    rasty
    Participant

    Ä€bols nu jau kā misionārs! Dodas uz jaunām zemēm pievērst savai ticībai..

    #217873
    Evers
    Participant
    #217874
    aoma
    Participant

    18. novembris tūlīt beigsies, varbūt tai banlistei vajag taisīt restore? 😀

    #217875
    ob1
    Participant

    ok, veči un vecenes, es saprotu, ka attieksme pret mopsi KrizsteruZ ir negatīva… bet varbūt pieiet lietai mazliet objektīvāk? Ko ta šis izdarījis – iztulkojis raksteli no angļu mēles… patiesībā aktuālu raksteli, jo pārsvarā visi ziņo par veikalu slēgšanu… nu un tas atbilst foruma devīzei par pozitīvo domāšanu. Tā ir tikai ziņa, nekas vairāk…

    … un vieta flamewaram Mac vs PC :devil:

    #217876
    drunk_lizard
    Participant

    ob1, mums ir zinaama tava vaajiiba pret maziem puisiisjiem :>

    #217877
    ob1
    Participant

    paldies, ķirzak, nu to visi zinās. :>

    A kas tev par vājību? rakstīt translitā vai mazas meitenes?

    #217878
    Crow
    Participant

    Okei, būšu pozitīvi domājošs. Kas ir Apple?

    #217879
    rasty
    Participant

    Nu tūlkojot no angļu val., sanāk ābols!

    #217880
    Eudoxus
    Participant

    Es savukārt tieši domāju par macbook pro iegādi.

    #217881
    KristoZ
    Participant

    Eudoxus, nesen kā nopirki Win7. Tagad jau sāc skatīties uz makintošiem? 😉

    #217882
    ob1
    Participant

    Eudoxus, iedod man to piķi, ko taisies izlikt par mac, es tev tāāādu konfekti uztaisīšu no PC…

    🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā