Apskats: Narvesen ID – pīkstināt ir ērtāk

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Apskats: Narvesen ID – pīkstināt ir ērtāk

Tiek skatīti 1 ieraksti – 21 līdz 21 (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #298284
    LooNeY
    Participant

    Gan man ta ir gan draudzenei.. abiem zilie taloni(tā kā čupa tika iedalīta tad kopā ir izmeiģinātas 3 narvesen ID kartes visādās krāsās….)… bez viņa makā Etalons noskanejas kaut 10cm attalumā no e-talona aparāta transportā, kā ieliek makā šito narvesen šņagu tad kaut sit ar kuvaldu pa aparātu – no response…. 😉 meiģinaju vienu reizi arī noskenēt narvesenā viņu caur maku… ar neskanējās līdz es neizņēmu ārā…. kurš vainīgs? Ej un sazin…

    Tāpēc ka man tās uzlīmes un made in china lietas neinteresē tad netaisos talāk bendēt savus nervus un kko skaidroties…

    P.S. 😉 Labak Ebay pasūtu visas sīs bumbas un krūzes ko ”ekskluzīvi piedāvā” mūsu veikalu/kiosku tīkli par pāris dolāru cenu nekā krāju speciāli entos desmišu uzlīmju un tad vel tērēju entos lašus lai nopirktu…

    P.S.2 No ebay tika paņemti visi ‘The dog’ suņi un vēl tur tādi kas nebija narvī ar visām bļembām(jauni) katrs pa 2pondi … kopā 10 mantas laikam bij un 5pond shippingu sarunaju(ta bij 15pond)… tās Ice age krūzes ar radiniece plēsa matus āra jo vairs nebija nevienā narvī tur tās divas krūzes un viņai meita čīkst ka vajagot… atradu ebay… paņēmu abas arī ‘new’ katru par 5pondiem + 3pond shippings… Neredzu jēgu speciali krāt caur šo ienesīgo apkrāpšanas biznesa modeli ja no ebay var dabūt to pašu ‘orģinālo’ neko nekrājot par tādu pašu cenu kādu piedavā narvesens ar visām uzlīmēm! 😀 Prost kārtējais appisiena biznesa modelis uz kā arī naivie latvieši uzķeras….

Tiek skatīti 1 ieraksti – 21 līdz 21 (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā