[Aptauja] HDD: Ātrā vai Pilnā Formatēšana?

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) [Aptauja] HDD: Ātrā vai Pilnā Formatēšana?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146269
    Mr.Death
    Participant

    Kā pēc Jūsu domām būtu jāformatē cietais disks, kas ir jauns un cietais disks, kas ir lietots? 🙂

    #172839
    usins
    Participant

    Jaunais hdd ir jānoformatē tā kārtīgi. Lietots es sapratu to kuru es lietoju un ja nepieciešams formatēt, tad pārsvarā formatēju ar ātro. Bet gadās, ka visu laiku ar pilno formatēšanu tik iztieku 🙂

    #172840
    samurajs
    Participant

    Ja grib tā ritīgi notīrīt HDD, jālieto zemā līmeņa formatēšana, piem. šitas tūlis.

    #172841
    Sid
    Participant

    Es visos gadījumos lieku quick format, lai nav tur lieks čakars..

    #172842
    Foxsk8
    Participant

    Ar ātro formatēšanu vecā info paliek vēl uz diskiem un jaunā rakstās tai pāri. Ja izmanto zemo līmeņa formatēšanu, tad visa info tiek pilnībā dzēsta.

    #172843
    normis_161
    Participant

    Es ātro formatēšanu esmu lietojis tikai tādos gadījumos, kad vairs nevar izmanot pilno formatēšanu.

    #172844
    shady
    Participant

    normis_161 wrote:

    Es ātro formatēšanu esmu lietojis tikai tādos gadījumos, kad vairs nevar izmanot pilno formatēšanu.


    Kā var nevarēt izmantot pilno formatēšanu, bet ātro varēt?

    #172845
    usins
    Participant

    NJā. Kā var būt pieejama ātrā formatēšana, bet pilnā ne?

    A ja nemaldos caur cmd varēja zemā līmeņa formatu uztaisīt hdd. Vismaz učuks skolā rādīja piemēru 🙂

    Bš jāpameklē kladē tā komanda.. emz

    Code:

    format C: /l

    #172846
    normis_161
    Participant

    Tad, kad cietais disks ir sabojāts. Viņš man pie pilnās formatēšanas uzkārās, bet ātro viņš varēja veikt. Tikai nezinu kādā tagad viņš stāvokli.:D Vienu lietu gan zinu, viņam ir daudzi bojāti sektori. 😀

    #172847
    shady
    Participant

    Quote:


    Vienu lietu gan zinu, viņam ir daudzi bojāti sektori.


    Ieteiktu jau uztaisīt visam bekupu un iegādāties jaunu hdd, lai iztiktu bez datu pakāšanas un sistēmas nobrukšanas nelaikā…

    #172848
    normis_161
    Participant

    Paldies par ieteikumu, bet to, ko tu ieteici, es jau esmu izdarijis.

    #172849
    samurajs
    Participant

    normis_161 wrote:

    Paldies par ieteikumu, bet to, ko tu ieteici, es jau esmu izdarijis.

    Lai nekristu kārdinājumā lietot bojātu HDD – vislabāk to pienaglot pie sienas ar 100 mm naglu 😀

    #172850
    quizzical
    Participant

    Es aatro saaku lietot tad, kad vienam kompim ar 160 Gb uzliku pilno un kaadas 3 stundas naacaas gaidiit, bet laika nebija

    #172851
    usins
    Participant

    Njā, tag low format uz 1TB nemaz neriskētu.. tur laikam Visa diena jāvelta tam pasākumam…. laikam drīz izdomās jaunu failsistēmu…. kko ātrāku vajag priekš šiem monstriem..

    #172852
    shady
    Participant

    usins wrote:


    …laikam drīz izdomās jaunu failsistēmu…


    Kādēļ jāizdomā jauna, ja ir jau kaudze ar failsistēmām, kur formatizācija nav vajadzīga (nodzēs, piešķir jaunu failsistēmu un ieraksti to uz hdd)?

    #172853
    usins
    Participant

    Es domāju kā standartu, vairāk tendēts uz windows sistēmu 🙂 Jo linuxistiem, ar šo vis kartībā.. pagaidam 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā