Atpūties vasarā kopā ar Notepad.lv

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Atpūties vasarā kopā ar Notepad.lv

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158335
    shady
    Participant

    Ir pienākusi vasara un, līdz ar to, atvaļinājumu laiks. Tas nozīmē, ka ir laiks pilnvērtīgi atpūsties. Arī Notepad komanda vasarā strādās vasarīgākā režīmā, tomēr tas nenozīmē, ka mēs pazudīsim no jūsu redzes loka. Tādēļ mēs centīsimies radīt aizvien jaunas aktivitātes, lai mūsu lasītāji nesnauduļotu zem krūma, bet ja to darīs, tad vismaz ar planšeti rokās un lasot Notepad.lv 🙂

    Jau solījām, ka nebūs ilgi jāgaida līdz nākošajam konkursam, kurš mūs iepriecinās nevis ar kādu jaunu gadžetu, bet gan vasarīgu atpūtu kādā pasākumā. Domāju, ka vasara pieder izklaidei un atpūtai, tāpēc sadarbībā ar Walmoo centāmies piemeklēt ko relaksējošu, un rezultātā nonācām pie jūlijā notiekoša mūzikas pasākuma – Pestivals 2013. Jāatgādina, ka tieši kopā ar Walmoo festivālam “Pestivals” šogad ir izstrādātas papildus aktivitātes.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_pestivals_logo_1.png[/img]

    Kā pilotprojekts, slēgtam lietotāju lokam, apgrozībā ir palaistas 500 e-biļetes, bet, lai arī pārējie varētu iepazīties ar walmoo, pasākuma laikā notiks aktivitāte “Check in to remember“. Tas nozīmē, ka festivāla norises vietā būs izvietoti atsevišķi punkti, kuros norisināsies aktivitātes ar uzdevumu pildīšanu. Ja uzdevums tiek izpildīts, tad tas tiek reģistrēts ar NFC palīdzību. Piemēram, ja kādā veikalā ievada pirkuma summu, tad šeit summas vietā būs punkti vai laiks, kas tiks pievienots attiecīgajai reģistrācijai. Ja tiek izpildīts noteikts skaits uzdevumu un tas ir ticis reģistrēts, tad būs iespēja tikt arī pie balvām. Apmeklētāji NFC kartiņas varēs iegūt informācijas centrā. Kopā plānots izdalīt līdz 3000 gab., tādēļ kartiņas saņemšanu ieplānojiet jau pašā festivāla apmeklējuma sākumā. Visi, kuri būs piedalījušies šajā aktivitātē pēc pasākuma vai pasākuma laikā varēs savā web profilā apskatīties, kur un cikos ir atzīmējušies, kā arī pievienot attiecīgajam punktam kādu komentāru vai bildi un dalīties ar “galeriju” ar saviem draugiem.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_check_in_to_remember_1.png[/img]

    Tā kā pasākums notiek Rīgā, Mežaparkā, tad pieņemu, ka rīdzinieki būs priecīgi, ka nebūs jādodas uz otru Latvijas galu, lai baudītu labu pasākumu. Noteikti kādu kroku pierē rauc citas pilsētas iedzīvotāji, bet nekad jau nesanāks tā, lai visiem viss atrastos deguna galā. Jūsu izvēle – piedalīties vai nē.

    Pie balvas var tikt pavisam vienkārši, pārkarsušām galvām sarežģītus aprēķinus risināt neliksim, jo ne katrs var saskaitīt, cik ir 2 + 2, bet pie balvas būs iespējas tikt 3 dalībniekiem (vai arī kādam ar trīskāršu veiksmes pamperu), jo tiks izlozētas 3 biļetes uz jau minēto festivālu “Pestivals”, kurš notiks Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē 12.-13. jūlijā . Tātad, ja seko mums twitter vai mūsu draugu lapai, tad kādām laimīgajam sekotājam un ieteicējam būs iespēja tikt katrā no šiem soc.tīkliem pie vienas Pestivals biļetes. Bet neapdalīsim arī mūsu reģistrētos lietotājus – jums atliek tikai pieteikties komentāros zem šī raksta – un kādam laimīgajam arī tiks izlozēta biļetīte.

    Konkursa nolikums portāla reģistrētajiem lietotājiem”>[/color]

    1. Komentāros brīvā formā piesakās gribētāji, kuri vēlētos iegūt biļeti uz festivālu Pestivals.

    2. Konkursā piedalās visi komentāru autori (katram lietotājam 1 balss), kuri nav norādījuši atteikumu saņemt balvu.

    3. Izlozē piedalīsies komentāri, kuri būs tapuši līdz 18. jūnijam (ieskaitot).

    4. 19. jūnijā tiks paziņots uzvarētājs. Ja 5 dienu laikā (līdz 23.jūnijam) balvas ieguvējs nepieteiksies un nenosūtīs savu kontaktinformāciju uz [email protected], tā tiks pārlozēta citam dalībniekam.

    5. Atļauts publiski apspriest un diskutēt par Pestivals un tā labvēlīgo ietekmi uz jaunatni.

    Konkursa nolikums @NotepadLV twitterkonta sekotājiem”>[/color]

    1. Tev jābūt twitter konta: @Notepadlv sekotājam.

    2. Tev jāretvīto šī ziņa.

    3. Izlozē piedalīsies retvīti, kuri būs tapuši līdz 18. jūnijam (ieskaitot).

    4. 19. jūnijā tiks paziņots uzvarētājs. Ja 5 dienu laikā (līdz 23.jūnijam) balvas ieguvējs nepieteiksies un nenosūtīs savu kontaktinformāciju uz [email protected], tā tiks pārlozēta citam dalībniekam.

    Konkursa nolikums mūsu lapas sekotājiem draugiem.lv”>[/color]

    1. Tev jābūt mūsu lapas “Notepad.lv” sekotājam draugos.

    2. Tev jāiesaka šī ziņa.

    3. Izlozē piedalīsies ziņas ieteicēji, kuri būs to izdarījuši līdz 18. jūnijam (ieskaitot).

    4. 19. jūnijā tiks paziņots uzvarētājs. Ja 5 dienu laikā (līdz 23.jūnijam) balvas ieguvējs nepieteiksies un nenosūtīs savu kontaktinformāciju uz [email protected], tā tiks pārlozēta citam dalībniekam.

    Kopējais balvu fonds: 3 biļetes uz festivālu Pestivals! Katrā vietnē izlozēsim par vienai biļetei.

    #298212
    RicoPico
    Participant

    Esmu gribētājs, kurš brīvā formā piesakās izlozei.

    #298213
    valters.vasilis
    Participant

    Esmu gribētājs, kurš brīvā formā piesakās izlozei.

    #298214
    KristersAB
    Participant

    Esmu gribētājs, kurš brīvā formā piesakās izlozei.

    #298215
    aoma
    Participant

    Es atpūšos ziemā, vasara man pats karstākais darba laiks, bet šoreiz no balvas neatteikšos, jo ir kam to biļeti atdot 🙂

    #298216
    Kalviitis
    Participant

    Esmu gribētājs , vismaz būs kāds pasākums uz kuru vasarā varētu aizbraukt.

    #298217
    coofen
    Participant

    Esmu gribētājs,!

    #298218
    DeeMonS
    Participant

    Labprāt dotos, piesakos! 🙂

    #298219
    Ixtys
    Participant

    Es arī piesakos. 😉

    #298220
    sLIDe
    Participant

    Piesakos

    #298221
    jupis
    Participant

    Es ar Es ar pieskaos 🙂

    #298222
    BERILS
    Participant

    Piesakos . Pestivālā ir labvēlīga ietekme uz jaunatni.

    Nu nekas , draudzenei nopirkšu otru , vai arī jāliek šaj arī lasīt np.lv ! 😀

    , te jau atkal unknown salidojums ir gaidāms , visi mazie kas spaida bux.to un cer gāzt lielo piķi no tā sū sū , tagad cerēs pacelt kārtīgus 10-15Ls 😀 arī būs ,spied ieteikt lūdzu !!! :D:D

    #298223
    Jaunzems
    Participant

    Pestivāls. Tāds, mļe, nosaukums – pestivāls….

    #298224
    Kualds
    Participant

    Esmu izloze, kura brīvā formā piesakās gribētājos.

    #298225
    shady
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Pestivāls. Tāds, mļe, nosaukums – pestivāls….


    Nevis “Pestivāls”, bet gan “Pestivals”!

    #298226
    Anonīms
    Neaktīvs

    Es arī piesakos!

    #298227
    Crow
    Participant

    Nepiesakos un piedevām brīvā formā izgāžu žulti uz visiem, kas domā savādāk:

    “[..] un neieved kārdināšanā, bet atpestī no Pestivaliem…”

    #298228
    Blakius
    Participant

    Man lūgtum sarkanā krāsā.

    #298229
    Peteris Skabarga
    Participant

    Esmu gribētājs, kurš brīvā formā piesakās izlozei.

    #298230
    akms47
    Participant

    Es gribētu, bet man bračkam kāzas. 🙁

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Tēma ‘Atpūties vasarā kopā ar Notepad.lv’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā