Atsaukts draiveris NVIDIA GeForce 364.47, kurš fiziski bojā datorus

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Atsaukts draiveris NVIDIA GeForce 364.47, kurš fiziski bojā datorus

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161883
    samurajs
    Participant

    Kompānija NVIDIA steidzamā kārtā atsaukusi 8. martā iznākušo video draiveri GeForce 364.47 WHQL, kurš īpaši optimizēts Windows 10 sistēmai, bet pēc kura instalācijas lietotāji pārpludinājuši Reddit ar sūdzībām. Lielāko tiesu lietotājiem nodzisa ekrāns, pazuda skaņa, vai samazinājās veiktspēja. Tomēr vairāki sūdzējās par “nokurinātām” videokartēm vai bojātiem barošanas blokiem.

    blackmesa94: “Paspēlēju Tom Clancy’s The Division minūtes piecas, pēc tam PC pats izslēdzās. Saodu vāju deguma smaku. Pārbaudīju datoru; spriegums uz mātesplati turpināja pienākt.”

    deC9r: “Pēc jaunā draivera instalācijas signāls uz monitoru sāka zust. Palīdzēja restarts. Kad spēlēju The Division, PC pats izslēdzās. Konstatēju, ka videokarte GeForce GTX 780 Ti ir nodegusi. Vairāk nekas bojāts nebija. Izskatās, ka procesors un atmiņa pārkarsa; ventilators griezās pilnā jaudā.”

    katherine93: “Atjaunināju draiveri un likos gulēt ar ieslēgtu PC. Pamodos no deguma smakas. Mans PC atgādināja cepeškrāsni; liekas, ka tas bija ieciklējies restartā kādas 8 stundas no vietas. Zaudēju savu barošanas bloku; par laimi videokarte 980 Ti izdzīvoja.”

    NVIDIA noliedz, ka aparatūras degšana varētu būt draivera izraisīta. Pagaidām iesaka instalēt beta draiveri 364.51, kuram visdrīzākajā laikā būšot WHQL sertifikāts. Pie problēmām esot vainīgi paši lietotāji, kuri jaunināšanai izmantoja ekspresmetodi. Tiem, kuri papriekš noinstalēja veco draiveri, un tikai tad lika jauno, problēmas neesot radušās.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_466600490ed_1.jpg[/img]

    #324018
    janculis
    Participant

    Š ī atruna man nedaudz atgādina Stīva Džobsa rakstīto – Jūs ne tā turat telefonu rokā.

    Vienmēr lietotājs būs vainīgs.

    #324019
    Jaunzems
    Participant

    Slinkums atmaksājas! Gandrīz apdeitoju, bet bija slinkums. Nākamais, ko izlasu – draiveris atsaukts.

    #324020
    Crow
    Participant

    Š itas ^

    Parasti arī kundēm lieku svaigāko, bet tagad tāds konkrēts pavasara slincis un re nu – как в воду глядел 😀

    #324021
    Aldis
    Participant

    Man, gan slinkums, gan vispār es dajebko atjauninu ar piesardzību, jo īpaši ja vecais softs strādā godam. Tādēļ gan firefox, gan flash, gan nvidia draiveris parasti stāv 1-2 versijas nopakaļ.

    #324022
    jezus
    Participant

    nvidiai galīgi neiet, tikai pirms kādām 2-3 nedeļām beidzot izlaida normāli strādājošu draiveri, kurš nekarināja illustratoru un fotošopu. Pirms tam, sākot no kāda 2015.gada novembra, draiveri tracināja lielu daļu grafiķu, momentā nokarot adobes programmatuūru, ieskaitot mani.. . Vēl pirms tam vasarā tika karinātas 3d modelēšanas programmas, to salaboja sept.-okt… un te atnakl nākamais brīnums

    #324023
    Barons
    Participant

    Tagad vairs nezinu kad pāries bailes kādu atjauninājumu likt, ja nu sadedzina karti. Kā šajā gadījumā paliek ar garantijas remontu?

    #324024
    Crow
    Participant

    Ja vien nav mehānisku bojājumu (kaut kas nolauzts utml.), tad līdz šim visi degušie eksemplāri ir tikuši samainīti bez aizķeršanās. AFAIK.

    #324025
    nvidiots pay
    Participant

    nu redz ka Nvidia arī diezgan nopietnas problēmas. bet tas jau nekas jā.

    vēl kad iznāks Paskals tad gaidam kā tiks nogriezts performance Maxwell kārtīm.. tāpat kā visām iepriekšējām paaudzēm.

    Nvidia tikai lieto neinformētie vai smadzeņskalotie. viena liela meļu kompānija. kā saka – the way it’s meant to be paid” -Nvidiots.

    #324026
    Crow
    Participant

    Aizmirsi vēl Nvidia Gamedoesn’tworks 😀

    [img]https://www.bildites.lv/images/3eons6ej4v46bp1xiy6.jpg[/img]

    #324027
    jonjs
    Participant

    Sēdēšana profilā bez administratora tiesībām var paglābt ne tikai no vīrusiem, kā izrādās 😀 Vienkārši es no sava parastā profila NVIDIA draiverus nevaru uzstādīt, ir jāiet admina 🙂

    #324028
    iKey
    Participant

    Kāds vēl īdēja, ka ATI/AMD draiveri esot zem jeb kādas kritikas…

    #324029
    Jaunzems
    Participant

    Es uz Nvidia pārgāju daļēji dēļ draiveriem. Un tagad NVIDIA uztaisa šitādu joku. A kur man tagad iet? A KUR MAN TAGAD IET?

    #324030
    Peteris Skabarga
    Participant

    ATI MASTERRACE ! Mans R9 290 arī atgādina cepeškrāsni, pie 100% load 80-83 C 😀

    #324031
    nvidiots pay
    Participant

    Ej vien atpakaļ uz AMD. draiveri vislaik uzlabojas, nav krāpnieki, nečakarē iepriekšējo paaudžu kartes specīali lai cilvēki pirktu jaunās un nemelo par citām lietām.

    #324032
    nvidiots pay
    Participant

    aka Gimpworks..

    bet nu tā bildīte īsti vairs nav vietā.. AMD vairs tā nekarst un vēl jo vairāk nekarsīs kad iznāks Polaris.

    #324033
    dolārzīme
    Participant

    8 martā clean installēju so draiveri, geimoju un tpfu tpfu tpfu nekas nav noticis! nezinu….

    P.S. Tagad ņemot 364.51 betu, release notos pilnīgi nekas nav rakstīts par viņu lažu. 😀 tikai kā vienmēr ‘best experience’… un tad jaunākās spēles.

    #324034
    Aldis
    Participant

    Ä€ksts, vai izliecies? AMD pašiem ir šķībi draiveri jau pašā saknē… 😀

    #324035
    msh
    Participant

    Nekad neesmu sapratis tos ļoļikus, kas atjaunina draiverus “just because”. If it’s not broken, don’t fix it.

    #324036
    ruukjis
    Participant

    Wuu tas tu?

    Lai nu kā šobrīd esmu AMD klients, bet tiklīdz iznāks paskāls migrēšu atpakaļ pie zaļajiem, un nevis tāpēc, ka lieku baigās cerības uz dzelzi, bet tāpēc, ka AMD draiveri ir убойные sūdi – retro geimings un nostaļģija ir miruši, ja esi AMD īpašnieks.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā