Automaatisks spiedeejs

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Automaatisks spiedeejs

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146295
    DogLike
    Participant

    Sakiet luudzu,kaads no jums nezin kaadu softu, freeware buutu vislabaak, kursh noteiktaa laika intervaalaa automaatiski ”nospiezh” klaviatuuras kaadu taustinju? cik pats mekleeju,visi softi bijushi tikai taadi,kur alfabeeta pogas spieda,bet man tieshaak vajadzeetu piemeeram kaa F1 vai insert…

    Paliidziet kaads luudzu ja var.

    #173049
    Foxsk8
    Participant

    Ja nebūtu novērsies no programmēšanas varētu tev uzkodēt.

    #173050
    shady
    Participant
    #173051
    DogLike
    Participant

    esmu jau paarkjemeejis i googli i yahooooooo, labaakais un vieniigais iistais ko atradu ir Auto-Keyboard 7.0, bet tas ir shareware ar tizlu ierobezhojumu – 30 reizes atkaartot izveeleetaas pogas,man vajag bezgaliigi, serials ar nekur nav atrodams…. :grr:

    #173052
    drunk_lizard
    Participant

    ja tik ljoti vajag, tad 30$ zjeel?

    #173053
    Mad182
    Participant

    Uzinstalē SCAR un uzraksti skriptu. Ja nav slinkums. Tik daudz, kā pogas spiedienu atkārtot uztaisīsi dažās minūtēs un varēsi pielāgot visu ko vien vajag – peli, random intervālu vai vēl sazin kas ienāk prātā, srl forumā ir manuāļi.

    https://www.srl-forums.com/forum/

    SCAR principā ir domāts runescape botu rakstīšanai, bet pielietot īstenībā var ļoti daudz kur.

    #173054
    Tvinky
    Participant

    Paker Delphi/Borland C++ (taimeris + key press) un pa 5min gatavs 🙂

    #173055
    Loading
    Participant

    Lodāmurs + relejs!

    #173056
    DogLike
    Participant

    es jau labpraat pats uzrakstiitu kaadu softu,bet no programmeeshanas man zinaashanas ir nulle :win:

    Mozh kaads luudzu var uzraxtiit kautkaadu softinju, lai spiezh man – f3 triisreizes peec kaartas,peec katras reizes ar 3sekunzhu pauzi, tad insert un tad lai nekas nenotiek 10sekundes, un lai viss atkaartojas… buushu ljoti pateiciigs

    #173057
    usins
    Participant

    izklausaas peec kaadas speeles, kur jaakachaa skili.. man vismaz taa liekas…

    #173058
    aega
    Participant

    uo pilots 😀

    #173059
    Loading
    Participant

    Atver On-Screen Keyboard un nokačā Ghost Mouse!

    #173060
    QueenZ
    Participant

    Eh.. pats agraak lietoju taadu softu, lai nospiestu F5 taustiņu un paarlaadeetu lapu 😀 Ja vajag, atsuuti skype niku un varu tev to softu aizsuutiit! Ar vinju var spiest paarsvaraa visus taustinjus, man liekas, ka pat kombinaacijas arii ;.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā