Beidzas antivīrusa licence

Sākumlapa Forumi Software Antivīrusi un FireWall Beidzas antivīrusa licence

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151871
    Willis
    Participant

    Pēc pāis nedēļām beigsies ESET NOD32 Antivirus 4 Microsoft® Windows® 7/Vista/Home Server/XP/2000 ativīrusa licence, kuru labāku antivīrusu pirkt vai pagarināt licenci šitam pašam ?

    Mani līdz šim NOD32 pilnīgi apmierināja, ja arī visu neiznīcināja, tad nevienu vīrusu, trojānu vai tārpu, cauri nelaida-brīdināja.

    Varbūt lietot AVG Free Edition https://filehippo.com/download_avg_antivirus/

    * * * * *

    Palasīju iepriekšējās tēmas par antivīrusiem, tāpēc uzreiz jautājums, AVG Free Edition nebremzē datoru ?

    #244233
    drono
    Participant
    #244234
    prusaks
    Participant

    AVG nav rootkit protection. Pamēģini drono ieteikto.

    #244235
    _Mo3_
    Participant

    nu ja pērc es ieteiktu Kasperky!

    #244236
    Evers
    Participant

    AVG ir rupji sakot mēsls, autorun neķer, un ķer vairāk to ko nevajag, nevis ko vajag, labāk bez dzīvot. Avast Free pēdējā laikā priecē ar savu darbību. 🙂

    #244237
    schinder
    Participant

    Tas čehu AVG briesmīgi bremzē…

    #244238
    tox3
    Participant

    Pievienojos Evers par avast tiešām patīkams bezmaksas antivīruss. Avira arī it kā ir labs bezmaksas variants, bet man personīgi nepatika. Ja pērc, tad varbūt arī paliec pie nod.

    #244239
    Crow
    Participant

    Nopietni runāt par to, ka jebkāds antivīrusņiks spēj kaut ko aizsargāt, var tikai tad, ja tam nav pirātiskās versijas, t.i., tas nav uzlauzts. Ja tam ir tāds zināms caurums, tad ļoti iespējams, ka ar līdzvērtīgu uzbrukuma vektoru var izvairīties no tā “alerģiskajām reakcijām”, kamēr lietotājs sirdsmierā un lepnumā skatās uz ikoniņu – o jā, redz, kā strādā!

    #244240
    Willis
    Participant

    Kā pašlaik sastāv ar Microsoft Security Essentials, tas ir tik pat jēdzīgs kā 2009 gadā https://notepad.lv/microsoft-security-essentials-noker-vairak-ka-98-virusu-t4976.html ?

    Fātera datoram lielu drošību nevajag, dators tiek izmantots pārsvarā preses lasīšanai netā.

    P.S. Portatīvais (Compaq nx9030) jau vecs, 512GB atmiņa, tāka jo mazāk bremzē un galvenais mazāk rij resursus, jo labāk.

    ES palieku pie NOD32, kāpēc man jāmeklē kaut kas labāks, ja jau divus gadus viss ir OK!?

    #244241
    Aldis
    Participant

    No manas pieredzes AVG nemaz tā nebremzē + pret autorun.inf tieši pasargā 😮 man bij klients ar Kaspersky, kuram autorun.inf-us laida iekšā, bet AVG uzķēra.

    A. vsp.. jautājums, cien. biedri… kur Jūs velkat lejā tos trojanus e.t.c.??

    Hmmm… izdevīgāk būt drošam un vīrusus nesaķert, tad varēsi dzīvoties kā es – bez viņa! 🙂 Normāli konfigurēts FireWall + Router + taisnas rokas + nelienu kur nezinu, nevelku ko nezinu = dzīvoju bez zarazām. (Prifilakses pēc pusgada laikā imetu antivirusu, uztaisu full scan, nekā nav, izmetu laukā) 😀

    #244242
    Evers
    Participant

    Avira arī vairs nepatīk, ir pievīlusi pēdējā laikā uz dažiem kompjiem.

    #244243
    samurajs
    Participant

    Esmu nonācis pie secinājuma, ka drošības ziņā visi populārie AV ir aptuveni vienādi: populārās zarazas izķer visi, bet absolūti drošs nav neviens. Tāpēc svešus flašus pārbaudu uz Linux, arī šaubīgas lapas apmeklēju no turienes. Rezultātā Win ir tīrs un AV praktiski nav ko darīt.

    Lietoju Avira Premium un nesūdzos. Legālas atslēdziņas uz 3 mēnešiem –

    https://notepad.lv/3852/atjaunots-sanem-avira-premium-180-dienu-licenci/ (pēdējais posts)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā