Bezmaksas DNS

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites Bezmaksas DNS

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146447
    archeens
    Participant

    Adrešu Saīsināšanas Rīks jeb Domēnu Pāradresācijas Serviss.

    Ir pieejami jauni bezmaksas dns serveri

    tavsvārds.augiem.lv

    tavsvārds.elven.lv

    tavsvārds.ixbt.lv

    tavsvārds.iuris.lv

    tavsvārds.onliner.lt

    tavsvārds.onliner.lv

    tavsvārds.outbox.lv

    tavsvārds.pastabanka.lv

    tavsvārds.pieredze.lv

    tavsvārds.postbank.lv

    tavsvārds.svetastar.lv

    tavsvārds.traukiem.lv

    Kā tas darbojas? Piereģistrējies (vai pieslēdzies, ja jau esi reģistrēts lietotājs) izvēlies vēlamo īso vārdu, domēnu, protokolu un mērķa adresi uz kuru pāradresēt. Izmaiņas stāsies spēkā acumirklī.

    Pakalpojuma lietošana ir bez maksas!

    Adrese: https://dns.elven.lv

    #174577
    archeens
    Participant

    bļāviens kas tu esi idiots? Kur tu redzi ka no apollo kopēts, es tādu adresi tiko atradu. Un pateiksi vēl ka nav noderīgs links? Kur tādi pokemoni rodas mazgadigie. :rofl:

    PS. laikam jūs tā pret katru jauno lietotāju izturaties? Gl jums nākotnē ar šādu attieksmi un offtopic katrā topikā.

    #174578
    preddetor
    Participant

    Ja nemaldos, tad sjitas jau pirms daudziem, daudziem meenesjiem meetaajaas datuvee, bet datuvee es lienu reti… 😀 Un kaads prieks visos forumos lasiit vienu un to pasju? Es, laikam, esmu taads p0k3m0nC, ka nesaprotu… Aa, un beidz terorizeet visus! Sjeit nejau visi ir mazgadiigi un kur nu veel p0k3…

    #174579
    archeens
    Participant

    preddetor wrote:

    Ja nemaldos, tad sjitas jau pirms daudziem, daudziem meenesjiem meetaajaas datuvee, bet datuvee es lienu reti… 😀 Un kaads prieks visos forumos lasiit vienu un to pasju? Es, laikam, esmu taads p0k3m0nC, ka nesaprotu… Aa, un beidz terorizeet visus! Sjeit nejau visi ir mazgadiigi un kur nu veel p0k3…

    Bet pasaki, kas te bija nepareizi, citiem šis būs noderīgs, paskatoties, kas vispār tajā sadaļā ir publicēts, tad var nosmieties. Š ī lieta patiešām ir noderīga.

    #174580
    preddetor
    Participant

    Tas, kas var atljauties lapelei hostingu, drosjvien varees domeenu ar’ tak nopirkt… 😉

    #174581
    archeens
    Participant

    preddetor wrote:

    Tas, kas var atljauties lapelei hostingu, drosjvien varees domeenu ar’ tak nopirkt… 😉

    ir cilvēki, kuri lapu tur uz sava server, wamp apacha utt

    #174582
    usins
    Participant

    archeen– lūdzu nekopē rakstus. Ja kāds iedos man linku, no kurienes esi vnk pliki copy paste izdarījis, bans.. piedod, bet tās ir autortiesības. Tāpēc mēģini izteikties saviem vārdiem 🙂 Un tad būs oki. Nē tā mēs izrīkojamies ar tiem, kas šeit vnk drazo un vēl pie tam smagi. Saprotu, ka vēlies te visiem infu mest iekšā, bet nevajag pārcensties… piesakies tad par rakstu autoru un taisi savus rakstus.

    #174583
    archeens
    Participant

    usins, ieej tajā mājaslapā un apskaties, tā informācija ņemta no pašas mājaslapas, tāpēc nevajag te blatot. Tiešām ja jūs izturēsieties pret visiem jauniņajiem ar tādu attieksmi šeit, tad ātri vien attieksme pret notepad mainīsies.

    #174584
    deivs001
    Participant

    archeens wrote:

    preddetor wrote:

    Tas, kas var atljauties lapelei hostingu, drosjvien varees domeenu ar’ tak nopirkt… 😉

    ir cilvēki, kuri lapu tur uz sava server, wamp apacha utt

    Izskatās, ka nezinu atšķirību starp wamp un apache.

    archeens neviens neizturās pret jauniņajiem tā kā pret tevi, tā izturas pret cilvēkiem, lam pagrūti piestrādāt pie sava posta, kurs viņuprāt satur svarīgu informāciju. Mēs cenšamies tev paskaidrots, ka ziņas un noderīgas lietas neveido ar kopēšanas palīdzību un arī samērā vecas ziņas nav vērts celt gaismā.

    #174585
    Loading
    Participant

    Grrr…. :grr: Tas ka TEV tas nav vajadzīgs, nenozīmē, ka kādam citam nav tas vajadzīgs!

    #174586
    Mr.Death
    Participant

    Beidziet tak vienreiz marasmoties. Nu cilvēks grib izpausties ar vecām ziņām – lai jau izpaužās 😀 Ja viņš būtu rakstu autors, kas liktu šito pie jaunumiem, tad varētu tiešām runāt bišku savādāk. 🙂 Piem tā kā šitais vispār ir vienīgais IT forums, kurā pēdējā mēneša laikā es uzturos (pārējiem man vnk nav laika), tad par to DNS tīri noderīgi bija uzzināt. 🙂 Nevajag saspringt tauta :money:

    P.s. Un vispār Jūs te ceļat baigo offtopic ar savu strīdēšanos, ieteiktu to turpmāk darīt caur PM :die:

    #174587
    drunk_lizard
    Participant

    kaapeec neveersties par sjo jautaajumu pie iipasjnieces?

    https://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=71399

    archeens, tev ir drozofilas sapraats….

    #174588
    usins
    Participant

    archeens wrote:

    usins, ieej tajā mājaslapā un apskaties, tā informācija ņemta no pašas mājaslapas, tāpēc nevajag te blatot. Tiešām ja jūs izturēsieties pret visiem jauniņajiem ar tādu attieksmi šeit, tad ātri vien attieksme pret notepad mainīsies.

    Atvainojos, tās lapas saturu nedrrīkst kopēt 🙂 nemanīju tur sadaļu masu medijiem, kur var brīvi koēt infu!

    Varēji iemest linku un pateikt kas par lietu!

    Un es neblatoju 🙂 vienkārši mēģinu uzturēt kārtību 🙂

    #174589
    Tvinky
    Participant

    Tie jau ir SLD ;( tagad cenas ir pazeminātas, tāka domāju sevi cienoš cilvēks pat iegādāsies vnk domain 🙂

    #174590
    archeens
    Participant

    redziet ir cilvēki, kuriem noder saits, lizard un kapec mums vajadzetu zinat īpašnieci? Es iegāju tajā mlapā, redzēju bezmaksas dns daudz pieejamus un nodomāju, kāpēc es šo saitu nedabūju ātrāk kad vajadzēja normalu dns, tāpēc nolēmu citiem par to pavēstīt un info ņemta no tās pašas mlapas, ko man izdomāt savu info, kura ir neprecīza? Tiešām skan stulbi no jūsu puses, kuri man brauc virsū par copy paste !!! :hmz:

    #174591
    archeens
    Participant

    Sid wrote:

    Neviens Tev te neko nebrauktu virsū, ja tas nebūtu copy/paste! Uzraksti pats ar saviem vārdiem, nevis nokopē lapas saturu un pārlidini šiet. Tiešām nesaprotu, nafigam notepads pieturas pie šitās ‘no-banning’ politikas, ātri vien te par datuvi #2 paliks…

    Un tu gribi, lai es uzrakstu visu to pašu, kas tur jau rakstīts lol? Gudrinieks atradies.

    #174592
    samurajs
    Participant

    archeens: pēdējo reizi ieteicu tev pārdomāt savu rakstu politiku. Ar copy-paste tu nekur netiksi, kad apniksi moderatoriem, viņi sāks dzēst tavus pusplaģiātus vienu pēc otra.

    Ja gribi patiešām rakstīt un kļūt par e-žurnālistu, tad mācies izteikt un pamatot savas domas.

    Kā Samurajs būtu šo tēmu uzrakstījis:

    1. pāris teikumos paskaidrotu, kas ir DNS un kā tas darbojas (webmāsteri to zin, bet citi – diez vai). Minētu atsauci uz wiki, kur var izlasīt sīkāk.

    2. iztirzātu šādas adreses priekšrocības (bezmaksas, stājas spēkā acumirklī) un trūkumus (gada maksa, birokrātija mainot savu IP, jāgaida līdz pieslēgs etc.)

    3. pameklētu vēl līdzīgas DNS adreses, moš kādas krutākas arī ir.

    4. utt. utt.

    #174593
    msh
    Participant

    Cik var cepties… :hmz:

    Mošk jāpieregojas un jāuztaisa viens domēns – nafig man, lai pāris reizes nedēļā palaistu HLDS, būtu jārego lv domēns… :duno:

    #174594
    Mr.Death
    Participant

    Vai tiešām to visu nevar atrisināt caur PM? :hmz:

    #174595
    samurajs
    Participant

    Edgars: Š oreiz labāk publiski! Lai visi nākamie (un varbūt arī esošie e-žurnālisti) redz kā nevajag rakstīt rakstus!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā