Bitcoin [tēma atjaunota]

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Bitcoin [tēma atjaunota]

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #296792
    samurajs
    Participant

    Pravieti, es ceru, ka vismaz tu esi papildinājis oligarhu rindas? Bet nē, tad jau tu necilā NP vietā izmantotu Saeimas tribīni savu runu bīdīšanai 😀

    Joprojām uzskatu, ka BTC risks ilgtermiņā ir liels – kaimiņos darbības ar to jau oficiāli pielīdzināja terorisma finansēšanai. Domāju, ka arī Obama šo sadzirdēs… vārds terorisms visiem ir kā terpentīns d*rsā 😀

    Code:

    Банк России предупреждает, что предоставление российскими юридическими лицами услуг по обмену «виртуальных валют» на рубли и иностранную валюту, а также на товары (работы, услуги) будет рассматриваться как потенциальная вовлеченность в осуществление сомнительных операций в соответствии с законодательством о противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма.

    Avots: KF Valsts bankas PR

    #296793
    ob1
    Participant

    Nu, oligarhs es neesmu, bet nopelnīju ļoti labi 🙂

    #296794
    ob1
    Participant

    Gan negatīvas, gan pozitīvas ziņas iznāk bieži un tas svārsta kursu. Bankām bitkoins nepatīk, tāpēc tās lobē visādus aizliegumus, bet jau ir par vēlu – bitcoinu nokaut vairs nevar – tas ir pārāk plaši izplatījies.

    #296795
    ob1
    Participant

    Piebildīšu vēl, ka bez bitkoina ir arī citas kriptovalūtas, es darbojos arī ar LTC, CLR, NMC, PPC, FTC. Iegūt valūtas vēl joprojām ir izdevīgi, sevišķi ziemā, kad nav jādomā kur likt siltumu (es apsildu māju). Vajag jaudīgu AMD videokarti un nedaudz pagūglēt, palasīt…

    #296796
    samurajs
    Participant

    ob1: Tagad varu atbildēt, kā tev jāmaksā nodokļi no BTC: tie jāmaksā papagaiļos! Apm. tāda būs VID reakcija, kad tu viņiem to paprasīsi 😀

    #296797
    ob1
    Participant

    Par nodokļiem noskaidroju (prasīju gan juristiem, gan VID-am) – nekādi nodokļi nav jāmaksā.

    #296798
    nevertell
    Participant

    10 dienas, kamēr pie datora nebiju, ļāvu viņam Suņu monētas vākt, tagad ir 20$. Ja ir AMD videokartes, tad tas pasākums notiek vēl raitāk un jaukāk.

    Un, skatoties uz kurieni iet Ķīnas valūta, vērtībai vajadzētu tikai celties.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā