Biznesmeņi nav sajūsmā par Windows 7

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Biznesmeņi nav sajūsmā par Windows 7

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #195506
    nevertell
    Participant

    ob1 wrote:

    Aha, te pilns ar gudrajiem, kas no rīta ieslēdz kompi un iet dzert kafiju kamēr iekrausies. Paši kārtīgu kompi nav redzējuši, bet nes visādu figņu par normāliem padomiem.

    Labi, dzīvojiet vien tālāk uz savām bremzēm mudaki. 🙂

    Kāds tad tev dators ir nemudak ? Es varu sataisīt sistēmu, kas ar gui ielādējas 30< sekundēs uz veca sūda. Tev puišel vēl daudz jāmācās, lai ar laiku saprastu, ka vienalga ko dari, windows ar laiku paliek ar vien lēnāks.

    #195507
    sir_irius
    Participant

    nevertell, risinām savas problēmas privāti. 🙂 ob1, prieks, ka Tev kompis ūber ātrs, bet krāniņu staipīt nav vajadzības.

    #195508
    nevertell
    Participant

    Es domāju, ka mums visiem viņš sāka krist uz nerviem…

    Nu nekas, laikam atkal fail.

    #195509
    izredzētais
    Participant

    prieks, ka tādi cilvēki kā ob1 dalās savās zināšanās, reizēm tiek pasniegta kļūdaina infa, taāu reizēm komentāros var atrast ko lietderīgu un praksē noderīgu..

    ja nu tiešām cilvēks kļūdās, to nevajadzētu tik ļoti nosodīt.. 😀

    #195510
    rajah
    Participant

    ob1 wrote:

    Man ir spēcīgas aizdomas, ka M$ apzināti iebūvē bremzi operētājsistēmās. Tādu bremzi, kuru var atslēgt, ja zini kā.

    jā bremze tur ir. tikai ne jau viens ieraksts reģistrā vai kodēta rindiņa .INI failā.

    te esošie veči zina kas ir БК-0010, tie kas nezina, lai meklē gūglē.

    toreiz es gāju šūlē un bija tikai 16 gadi (sasodīts kur tas bija sen! 🙁 ) un cepu šiem krievu brīnumiem mašīnkodos programmas. protams pētīju un pārrakstīju burtnīcā šīs programmas (ja kas – mašīnkodi, Assembler ir kūlāka programmēšana nekā Vizuālais C un Basic!)

    Tas rosināja pamatīgi izpētīt un loģiskāk domāt.

    Ja papēta ar Disassambleru tagadējās programmas, tad jāsaķer galva!!!!!!!!!!!!!!!!

    Š īs programmas, kas veidotas ar Visual C, Basic ir tik jēlas(!!!!!!!!!!!!!). Pilnas ar blusām un neoptimizētas, tāpēc ar nav jābrīnās ka tās knapi velkas uz normāla kompja.

    Var jau saprast – džekus programmētājus gaņī plāni ka programma ir rīt jānodod un tā ar paliek tās drausmīgās kļūdas un caurumi.

    #195511
    linx
    Participant

    piekrītu izredzētais .. nevajag uzreiz nosodīt cilvēku – viņš taču mēģināja citiem palīdzēt, padaloties ar to infu, kas viņam ir zināma..

    #195512
    sir_irius
    Participant

    Ja kāds sniedz nekorektu infu, lai citi palabo viņu… ja šādi viens otru papildināsim, notepad komūna tikai uzlabosiem un pašiem mierīgāks prāts! 🙂

    #195513
    faq
    Participant

    Smaids par visu seju, paldies oobiione. Š o es tiešām nezināju. Vispār zillijons failu problēma tika atrisināta jūzerim, kad šams pārgāja no 9x uz xp, vai cilvēcīgāk izsakoties no fat32 uz ntfs3.1.

    IMO nav ko brīnīties, ka korporatīvie klienti šķībi skatās uz jaunām versijām, ja vispārzināma situācija ir, ka no juridiskām personām ar visām “optom” atlaidēm noslauks 1.x>1.1 reizes vairāk, kā no nabaga win7 starter edition fiziskās personiņas. Pavazājoties, vadus lāpot n`šit pa uzņēmumiem, vēl ar vien redzu, ka šamiem pilnīgi pietiktu ar win3.1, vai lai varētu sūkātājos grāmatvedes ielīst, kādu slaku,X`us ar dosboxu.

    PS, ob1 turpini, nebaidies iebaidīties!

    Apdeitots.

    OB1. Trešajā teikumā te augstāk ir atspēkots viens to taviem, hmm, kā lai pasaka.

    Otrs. Problēma ir reģistrā, dēļ tā winda ar laiku paliek smaga. Ja atgrieztos pie parastiem konfigurācijas failiņiem, un reģistrā tiktu norādīda tikai šamo atrašanās vieta, problēma tiktu atrisināta. Bet, neiekakājot lielu bināru kluci, nekas mūsdienās nekustās.

    Ehh, kas tur trešais bija.

    #195514
    ob1
    Participant

    Par šīm 3 lietām es nekļūdos. Ja kāds grib apstrīdēt, tad izklāstiet argumentus nevis emocijas.

    Un padies par atbalstu, es jau sāku domāt, ka latvijas forumos ganās vieni vienīgi agresīvi idioti.

    Updeitots.

    faq – Tajā tavā trešajā teikumā ir nepareizs apgalvojums bez argumentiem.

    Reģistrā tā problēma navarētu būt. Ar reģistru kā tādu es neko nedaru, bet manis instalētie kompji strādā gadiem un nesāk bremzēt.

    #195515
    faq
    Participant

    Mūsdienās vēl kādam vajadzīgi argumenti par labu ntfs. Varētu pastrīdēties ext3 vs ntfs, bet salīdzināt ar fat. Nu tur jābūt kautkam apakšā. Spēcīgākam par gravitāciju un diapolāriem spēkiem. Hmm, kas ir pārāks windows nt failu sistēmai.. Hmm… let me think(kartmena balsī). Klasterīši no 4kb, pie kājas kur iemests boot sektors, varam drukāt failu nosaukumus kā vēlamies, nevis pēctam tos mainīt ar lokāļu nomainīšanu vai čerez command emulātoru. Neņemot vērā S.M.A.R.T, šams paretam arī pasaka, ka uz hārda ir šādi tādi štruntīgi sektori, kurus un teh fly var iezīmēt. Un vēl visas pārējās figņas, kuras win jūzerim ir pie kājas, kompresēšanas, plūsmas, kvotas, failu “permišni”. OB1, uzkrāmē 32gb uz fat, un 32 uz ntfs, un pamēģini kautkādu meklēšanu, bez indeksācijas. Kautvai atver to pašu system32 folderīti savā 2gadi vecajā vindā uzbāstu uz fat32 un ntfs3.1. Domāju, ka nevajadzēs pat pulksteni kuram ir tikai minūšu rādītājs.

    Par reģistriem. Vienkārši. Parādi man vienu os, kurā “rekomendējas” izmantot divus failiņus lai saglabātu PILNĪGI visus sistēmas iestatījumus un konfigurāciju, neiegrimstot niansēs, cik tas viss ir ātrdarbīgi. Es to saucu:”Bļa, kas par idiotismu.”

    #195516
    ob1
    Participant

    1) Ko tu tam fatam piesējies, neesmu teicis, ka ir jāizmanto fats. Arī NTFS-ā pārāk daudz sīku failu taisa papildus bremzi.

    2) Par reģistriem – a kāda vaina, ka viss vienā vietā?

    #195517
    faq
    Participant

    Līdz rītam iesaki ko citu, kas windas jūzeriem nebremzēs kompi ar “zilijons sīkiem failiem”, hehe, izmantojot kādu no patreiz reālā dzīves situācija pieejamajām failu sistēmām.

    Un jā. Es piekrītu tavam pēdējam, trešajam, apgalvojumam. Par ms produktu cenu.

    Labunakti.

    Edit, OB1, tu esi tas pats kas tos kompjus krāmē kopā. Nu tas, no datuves pagājušās vasaras topika ar ~200 komentāriem?

    Ja nav agri jāceļās, izlasi visu par failu sistēmām, par aplikācijām utt. Ne tikai win.

    #195518
    ob1
    Participant

    Kāpēc neizmantot to pašu ntfs? Vienkārši nevajag pieļaut, lai tie sīkie faili savairojas.

    Nē, es kompjus nekrāmēju. Š ad tad salieku pa kādam brīvā laikā.

    Par failu sistēmām esmu lasījis daudz. Gadus 20 atpakaļ pat vienu pats uzrakstīju. Tikai nesaprotu kāpēc diskusija aizgāja par failu sistēmām.

    #195519
    samurajs
    Participant

    Mjā, ļoti interesanta diskusija 🙂 Būtu labi, ja cien. speciālisti aplaimotu Notepad ar kādu rakstiņu par šo tēmu 🙂 Žēl, ka šitas offtopicā jeb ne tajos krūmos aizgājis, vēlāk būs grūti sameklēt…

    #195520
    ob1
    Participant

    Labi, uzrasktīšu vienu rakstu par prefetch, bet vēlāk, tagad vajag kādu brīdi pastrādāt. Ko man ar to rakstu darīt? Uz kurieni sūtīt?

    #195521
    samurajs
    Participant

    ob1: Iemet forumā pie Windows, bet pieraksti klāt – Raksta pieteikums! Es noformatēšu un pārsūtīšu uz Rakstiem. Pēc tam nākošos rakstus jau būsi tiesīgs likt pats.

    #195522
    Aldis
    Participant

    Quote:

    arī Dell joprojām saviem klientiem iesaka XP.

    Jup.. man arī Dell, jauns – bet nāca līdzi XP, gan izdevīgāk, gan rekomendējamāk, gan pēc pieredzes ar vistu – zināju ka šajā vidē netraucēti varēšu strādāt! 🙂

    #195523
    spriizha
    Participant

    ob1 wrote:

    Kāpēc nepāriet uz win7:

    1) A kāpēc pāriet? Neko fundamentāli jaunu pret XP tā nepiedāvā.

    2) M$ produktu pirmās versijas partiesībā ir betas. Kāpēc cīnīties ar tiem bugiem?

    3) Cenas ir nesamērīgi augstas.

    kad dabūsi skārienjūtīgu portatīvo, tad sapratīsi, ka ir pilnīgi pofig uz sīkiem bagiem un etc, ja vien tu vari izmantot portatīvo tā, kā šams ir domāts.

    #195524
    ob1
    Participant

    Uz skārienjutīga ekrāna strādāju jau pāris gadus un rakstu progas priekš Tablet PC 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā