Bloga uzlikšana uz hostinga

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde WordPress Bloga uzlikšana uz hostinga

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152608
    Faust
    Participant

    Pagaidām šis blogs stāv uz mana datora. Bet man nav skaidrs kā to pārlikt uz hosta saglabājot visu informāciju. Zinu tik daudz, kā sākumā visus failus augšuplādēt uz servera, bet kā pēc tam ar tām datubāzēm darīties es nezinu. Tas ir kas sarežģīts? Vai varat vienkārši to izstāstīt?

    #252499
    drono
    Participant

    Datu bāzi eksportē uz SQL formātu, pēc tam uz īstā servera importē.

    Importēšana/eksportēšana tajā pašā PhpMyAdmin ir pieejama.

    #252500
    Faust
    Participant

    Un ar to pietiek? Viss būs vietās?

    #252501
    drono
    Participant

    Protams.

    Eksportē datu bāzi, uz otra servera importē, pārliecinies, ka ar garumzīmēm viss kārtībā.

    Ielādē serverī visus failus.

    Ja nepieciešams, uzliec 0777 tiesības attiecīgajām mapēm un tajās esošajiem failiem, kurām vajag rakstīšanas tiesības.

    Ja mainās MySQL lietotājs/parole/datu bāze, tad to palabo konfigurācijas failā.

    Un tas arī parasti ir viss.

    #252502
    daGrevis
    Participant

    Drono izņēma vārdus no mutes. 🙂 Tas nav grūti, tikai iesaku neeksportēt datubāzi kā .sql failu (plain-text), bet gan kā kādu “zippotu” variantu. 🙂 Veiksmi! 😛

    P.S. Vēl problēmas varētu rasties, kad centies atkal, jau uz īstā servera, importēt SQL failu, kas ir pietiekami liels, jo “default’ajā” servera konfigurācijā pieļaujamais auģsupielādējamā faila izmērs ir gaužām mazs. 😛 Tas nu ir jānomaina konfigurācija. 🙂

    #252503
    Mad182
    Participant

    Pat ja limits ir 2 MB, priekš bloga saarhivētā veidā jau nu vajadzētu pietikt, ja tur nav gadiem krāti komentāri.

    Lielas db tā pat webiski importēt/esksportēt ir mazohisms, nebūs upload limita, sāks pietrūkt visādi skripta izpildes laiki un sazin kas vēl. Tādas visērtāk uzkopēt caur ftp vai savākt no cita servera ar wget un tālāk pa taisno iebarot mysqlim.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā