ceļojums-ko izvēlēties?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Izklaide ceļojums-ko izvēlēties?

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #163355
  Anonīms
  Neaktīvs

  Sveiki! Man ir jautājums par ceļojumiem – beidzot ar sievu gribam izbraukt uz nedēļu pasildīties, pasauļoties, atpūsties tā, lai ir silti, labi ēdina un var kādu smuko dabas ainavu redzēt? Ko Jūs ieteiktu un kur meklēt labākos piedāvājumus? No darba aspekta mums ir ļoti elastīgi – varam braukt jebkurā gada laikā – ja tuvākajos mēnešos, tad doma ir par Rodas Salu ( https://www.novatours.lv/meklet/atputas-celojumi/griekija/rodas_sala ) – it kā tur būs gan saule, gan smuka un mūsu pašu klimatam neierastas ainavas + edina tur vienkārši un garšīgi, jebkurā tavernā sola iegūt īsto baudu! Bet tomēr izskatām ceļojumu ziemas periodā uz Tenerifi – celojumuguru.lv/tenerife/ – jo tur patiešām ir kolosāls klimats, var peldēties okeānā cauru gadu un arī ir variānti aktivākai atpūtai ( internets sola ūdens izklaides, hicking un visādus dabas un ūdens parkus ļoti labā līmenī). Nav būts nekur, izņemot Turciju, līdz ko ļoti gribās trāpīt 10-niekā. It kā jau pa vasaras periodu arī pie mums ir silts, bet ir šaubas par to okeānu Kanāriju salās ziemā – vai tiešām būs silts? Ko jūs labāk ieteiktu nepieredzejušiem ceļotajiem? Varbūt kādas citas alternatīvas? Labprāt izklausīsim padomus. PS budžets mums ir 1500EUR uz 2 pieaugušajiem cilvēkiem.

  #333462
  Barons
  Participant

  Turcija Price – Performance nav sliktākais variants https://www.tripadvisor.com/HotelsList-Turkey-All-Inclusive-Resorts-zfp7799137.html

  #333463
  3Dklucis
  Participant

  Divi vareanti kur aizlaist-Sīrija vai Ziemeļkoreju,izdevīgi jo biļete tikai vajadzīga uz vienu galu!!! 🙂

  #333464
  Anonīms
  Neaktīvs

  Labi, brauksim uz turciju!

  #333465
  3Dklucis
  Participant

  tonasss wrote:

  Labi, brauksim uz turciju!


  Aplamais,tev tur biļete uz abām pusēm!!!

  #333466
  Povilastic31
  Participant

  Sveiki Es domāju, ka lidoju uz Rodi. Viņi saka, ka tas ir ļoti labi. Pagājušajā gadā mēs bijām Turcijā, mēs patiešām to patika. Mums bija maz naudas, tāpēc Turcija mums ideāli piemērota. Starp citu, kam nepieciešama lēta biļete, jūs atrodaties šeit https://tickets.lv/avia. No tām iegādājāmies biļetes. Un kāda veida aviokompānijas jūs izmantojat?

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā